Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhidegült volna a barátságunk?

Elhidegült volna a barátságunk?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom! Egy táborban ismerkedtem fele össze. A tábor alatt annyira megszerettük egymást, hogy 4 napig egymáson lógtunk. :-D De suli kezdetével tök keveset beszéltünk. Meg vannak népszerűbbek ugye, velük nagyon szeret lógni. De velem is annyira kedves. Most nem tudom hogy mi is a helyzet. A kérdésem az lenne hogy lehet ezt a barátságot megmenteni és szorosabb módra "kapcsolni". Előre is köszönöm (15 éves)

2018. jan. 8. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarsz ennyire rátapadni a másikra? Ez nem normális!
2018. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,itt az lehet a helyzet, hogy a táborban nem voltak ott a barátai és ilyenkor ez egy szükség megoldás egyeseknek, hogy ne legyenek egyedül.Majd ha veget ér a tábor visszatér a mindennapokba, a saját baráti köréhez és már nem foglalkozik az ott megismert emberekkel.Ilyet jómagam is sokszor tapasztaltam.
2018. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neki nem te vagy az egyetlen barátja, van egy nagyobb baráti társasága, több fővel, tehát meg kell osztania az idejét, és rád kevesebb jut. Ne szívd mellre. Én is olyan vagyok, mint te, egy-két barátom volt egyszerre maximum, és velük igyekeztem mélyebb kapcsolatot ápolni. Próbálj meg te is barátkozni másokkal is, hátha találsz olyat, akivel szintén jól kijössz. Ha kedves veled továbbra is, akkor nem hiszem, hogy elhidegültetek volna egymástól.
2018. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, kedves 15 éves, nem egy nagy jellem a barátd, ne hibáztasd magad. Minden további nélkül megtehetné, hogy Veled is tart barátságot, de 20 év tapasztalatával mondom Neked, a legtöbb ember nyomorult jellem, szerencsétlenek, hibás a hozzááállásuk, nem becsülik, nem látják,ki az, aki tényleg a barátjuk. És a baráti kapcsolataikban nem a kapcsolatra, hanem a saját egójukra koncentrálnak,ehhez mérik a dolgokat és így barátkoznak, hogy nekik mennyi hasznuk van.

Azt kipróbálhatod, hogy ezt a kérdést amit írtál, neki is felteszed.

Sokra ne számíts, mert az ilyenek felnőttkorukra még rosszabbak. Ha tudsz kapcsolódni másokhoz, inkább tedd azt.

2018. jan. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso jol mondja. Nem csak parkapcsolatokban hanem sajnos varatsagokban s erdek az elso. Sokaknal. Ilyen szutykok az emberek es a korral csak egyre jobban.
2018. jan. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"De velem is annyira kedves". Akkor mi a gond? Hogy vannak más barátai is és nem te vagy a "legjobb barátja"?
2018. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!