Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor most kihasznált 3 évig?

Akkor most kihasznált 3 évig?

Figyelt kérdés
Vam egy sulis barátom aki már talált helyettem mást és minden nap vele van. Én kérdezem mindig hogy át -e mehetek de mindig azt mondja hogy a másik barátjával lesz ma komolyan ennyit ért neki 3 év?

2018. jan. 10. 19:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem hogy én mindig több ezerért vásároltam neki kajt energiaitalt mindent szinte minden nap tőle meg soha nem kaptam semmit
2018. jan. 10. 19:15
 2/16 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést
2018. jan. 10. 19:16
 3/16 anonim válasza:
68%
Tyhű nekem az összes haverom át vert mert mindig en vettem nekik mindent!akkor te meg én barátok lehetnénk?!benne vagy? De tényleg
2018. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlságosan mellre szívni. Igen,nem is olyan ritkák az ilyen kapcsolatok, ahol az egyik fél szinte mindig csak ad, a másik meg elfogadja ill. valamilyen módon kizsarolja, amit akar. Az ilyen felemás kapcsolatokban a kapó fél többnyire enyhén pszichopata személyiség, a másik meg a balek. Legalább tanultál belőle, hogy elkerülhesd a jövőben az ilyen helyzeteket. Nem kell tragédiaként megélni.
2018. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De fél éve ezt csinálja :( azelott jó barátok voltunk. Nem akarok vele összeveszni mert rajta kívül senkim sincs. Se párom se más barátom
2018. jan. 10. 19:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó neked, hogy kihasználnak? De tényleg?! Miért hiányzik? Én ugyanúgy szeretek kapni egy barátságban, mint adni. Az már gyanús lenne, ha valaki folyton csak elvár tõlem, amíg õmaga nem nyújt semmit. Nem tudnak kihasználni.
2018. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Te bajod, ha összevásárolsz minden szrt másoknak. Magadra vess, ha kihasználnak.
2018. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Mennyi idős vagy?
2018. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
17
2018. jan. 10. 19:39
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Annyira bírom ezeket az utólag írom a történelmet kérdéseket.


Az emberek egyszerűen változnak. Van, hogy adott személy társaságára vágyunk, máskor meg másik személy társaságára. Másrészt egy barátságnak nem arról kell szólnia, hogy na X időponttól kötelezően együtt vagytok mint egy pár. Idővel van úgy, hogy talál az ember mást akivel rájön, hogy jobban szeret lenni.


Ha van egy autóm, ami 20 évig jó autó, aztán minden baja lesz, attól nem lesz 20 évre visszamenőleg rossz autó. Csak kiszolgálta az idejét, jó volt amíg jó volt, aztán amikor eljön az ideje találunk egy újat.

2018. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!