Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért olyan ciki ha nincsenek...

Miért olyan ciki ha nincsenek az embernek barátai?

Figyelt kérdés

Ez nagyon szánalmasnak számít a korosztályomnál, a tizenéveseknél.Miert veszik ilyen komolyan? Én nem vagyok különösebben csendes,félénk se rossz külsejű és nem bántok senkit.Mégis képtelen vagyok normális barátságokat kialakítani.Már nem is akarok belefáradtam.

Mit gondoltok erről a témáról?

17 l



2018. jan. 10. 21:11
1 2 3
 11/29 aranyos121 ***** válasza:
át segítenek a nehéz időszakon
2018. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy ez miért alap elvárás
2018. jan. 10. 21:44
 13/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem elvaras. De ha nincsenek barataid hogy szorakozol egyaltalan? Otthon ulsz es depizel magadban? Kivel mesz moziba, kivel mesz bulizni, kivel mesz korizni, kivel unnepelsz?
2018. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
nem várja el senki. de sok (téves vagy valós) következtetést lehet levonni, ha valakinek egyáltalán nincsenek barátai. de mondom, az, hogy most nincsenek barátaid, nem jelenti azt, hogy sose lesznek.
2018. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"akire számíthatsz a bajban..."

Olyankor mindenki eltünik. Érdek emberek

2018. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
15: rossz emberekkel barátkozol
2018. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem kell azért egyedül ülni otthon mert nincs kivel elmenni
2018. jan. 10. 22:09
 18/29 anonim ***** válasza:
24%
Mert egyedul mennia barhova is aztan nagyon szorakoztato 😂😂😂
2018. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Általánosban nekem volt egy nagyon jó baráti társaságom. Napköziben. Voltunk vagy 10-12-en! Osztály is nagyjából egy elviselhető kategória volt. Aztán napközis haverok elárultak egy kis szr sértődés miatt hátat fordítottak. Igazság az, hogy jobban fociztam, tanultam rendesen, mindenben jobb voltam náluk, ezért irigykedtek.


Vártam nagyon a gimit! De a gimi az számomra egy rémalom volt! Már az első nap éreztem, hogy egy semmirekellő osztályba kerültem, tele sznob, tróger, csövesekkel, akik bár tanultak(vagy szemérmetlenül puskáztak) de EMBERILEG NULLAK VOLTAK! Így nem jártam sehova, mai napig felfordul a gyomrom attól az osztálytól.

Mindenkinek megvolt a saját tarsasaga, egyedül én voltam egyedül, de le is szrtam, próbáltam olyan arcot vágni, hogy egyáltalán nem hat meg, amolyan egyszemelyes hadsereg voltam.



Az, hogy elég sokat egyedül voltam és ilyen személyiséget váltott ki belőlem: telibeleszrom mások velemenyet úgy ahogy van, és rohadt nagy onbizalmam lett, nem függök mások véleményétől és nem felek az egyedulettol!

2018. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
#18 ennyire nem tartod sajat magad jo tarsasagnak?
2018. jan. 10. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!