Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit reagálnátok ha a...

Ti mit reagálnátok ha a barátotok lefotózna miközben kakiltok?

Figyelt kérdés
1 éjszakás osztálykiranduláson az egyik barátom lefotózta a másik barátomat aki éppen végezte a dolgát wc-zés közben. (Fel állt a wc-re és felülről pont rálátott a másik fülkére és lefotózta). Majd mindenkinek elküldte, osztálycsoportba, haveri társaságba, egy másik haverunk beállította csoportképnek, kidigurázzák a képet más képpé, mindenki szakad a röhögéstől, ezzel alázzák a gyereket egész nap. Ti mit tennétek a gyerek helyében és mint kívülálló barát?

2018. jan. 13. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha akármelyik "barátom" ilyet csinálna, akkor vennék egy paprika sprayt/pisztolyt arcába nyomnám és a fejét nyomnám a wc-be.
2018. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
feljelentés
2018. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szegény srác, jól kibabráltak vele. Írod, hogy a barátod lefotózta a másik barátodat, ergo nem biztos, hogy az ő barátja is. (Normális barát nem csinál ilyet.) Eddig érthető?

Szerintem állj ki a haverod mellett, mert gondolhatod, hogy érzi most magát. Egyedül ő kevés hozzá, beszélj a többiekkel, hogy ez rohadtul nem volt vicces.

A fotós barátod igencsak megütheti a bokáját, ezt nem ártana közölni vele.

2018. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: szemközti vécéből fotózta? Mert ha felülről, akkor az arcát a srácnak elég érdekes pózban kellett volna elcsípnie. Max. a feje teteje látszik.
2018. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy simán elmennék és feljelenteném a fotózó srácot, meg azt is amelyik háttérnek berakta. Elég ha behívja őket a rendőrség, hogy vallomást tegyenek, rögtön nem lesznek olyan nagy arcok.


A rendőrség pedig tehet vádemelési javaslatot, onnantól bíróság előtt tárgyalják az ügyet és egy ilyen jellegű bűncselekménnyel nem feltétlenül lesznek sikeresek a további életükben.

2018. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28%

Igazából akármilyen nehéz erről nem szabad tudomást venni.

Viccesen kell felfogni,hiába nem az. Hamarabb lekopnak erről.


Neten volt egy vidi amiben egy pszichológus beszélt,hogy a sulikban nagyon sok a megalázás,piszkálás.


Ilyenkor mit kéne tenni.


Amit nem szabad a vissza vágás,mert ezek 90%ban szarul sülnek el.

Nem szabad megbántódni vagy ennek jelét mutatni.


A heccelők egóját az nyomja fel,hogy hogy kikészül a megalázott fél,ebből nyernek erőt és csináljak még tovább.


De amint látják,hogy lepereg róla,meg nem érdekli,nem is lesz érdekes számukra. Na meg minden csoda 3 napig tart..


Nehéz ez amúgy meg főleg fiatal korban mikor minden duplán szar.


Engem mindig le kutyabuz--tak,kutyabolond,mert volt kutyám,rajongtam értük,mindenem kutyás volt.. Nem foglalkoztam velük,amúgy sem mertem vissza szólni így igazából csendben tűrtem. Aztán pár óra után igazából leszálltak rólam.


Kutyakozmetikus lettem és mai napig bolondulok a kutyákért. Viszont én legalább amit áltiban kitűztem hogy kutyakozmetikus leszek.Az lettem,elvégeztem a tanfolyamot és abban dolgozok. Akik akkor ezzel csesztetnek néznek mikor össze futok velük jajjj de jó,hogy elérted a céljaidat, egyik ilyen lészólogatóból,meg még nagyobb kutyás lett,mint én.


Úgy hogy érdekes dolgok vannak.

Nem szabad felvenni ezeket az a baj..


Én kivülálló barátként is ezt mondanám..

2018. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
Feljelentés! Talán még azt is el lehetne érni ügyesen, hogy öngyilkos legyen és a szülei szeme láttára.
2018. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mi lett a vége?
2019. febr. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!