Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem ironikus, hogy az ember...

Nem ironikus, hogy az ember segit a baratjanak egy szituacioban, es forditva ez nem tortenik meg?

Figyelt kérdés
Amikor o erezte magat rosszul rengeteg idot es engergiat beleoltem, hogy jobb legyen neki. A felesleges nyafogasai engem is leszivtak es negativabba tettek...Most nekem kene a segitseg... nem erdekli, csak masoknak panaszkodik rolam... Nagyon szeretem, de kezdem azt erezni, hogy ez a baratsag tobbet art, mint hasznal :( De nem akarom otthagyni hiszem 10 eves korunk ota baratnok vagyink (most vagyink 19ek)..

2018. jan. 19. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hahh...hagyd a matekot.

Ellenem 15 év barátság után fordult a barátnőm, de olyan szinten, hogy a mocskolódásai és a folyamatos beteges "üldözése"miatt fel is jelentettem.

Ne legyél csicska, küldd el a fenébe ha genyó.

2018. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem ironikus, egyszerűen csak balek vagy, ha hagyod magad kihasználni.
2018. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hol itt az irónia.
2018. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Barátnők voltatok. Egyszer minden jónak vége szakad. Az ilyet hívják energiavámpírnak.
2018. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet árt,mint használ amint írod,legjobb lezárni az egészet.Leírásod alapján téged nem tesz boldoggá ez a kapcsolat.Csak amiatt,hogy egy helyzetet fenntarts felesleges ezt folytatni.Nekem volt egy depis barátnőm,évekig gyógyszereken élt.Állandóan hívott telefonon,panaszkodott.Sokszorr azért is felhívott,hogy elondja mi idegesítette fel,rengetegszer ezek piti dolgok voltak.Néha már gyomorgörcsöm volt tőle,ezér egy idő után nem is mindig vettem fel,kértem olyankor írjon inkább sms-t.Amikor változás állt be az életében talált rendes udvarlót,aki elfogadta a betegségével,segitett neki leszokni a gyógyszerekről változott a helyzet.Személyesen azt se közölte,hogy van valakije,azt hogy eljegyezték,esküvője lesz másoktól hallottam meg.írta később facebookon férjhez megy és megakar engem is meg a másik három barátnőt is hivni.,,Most fordítva mikor nekem nincs munkám,magánéletem se jól alakul nem hinném,hogy rá számithatnék úgy ahogy ő azelőtt rám számíthatott.Ha én mondanék valamit tapasztalatból tudom, ellennék intézve két mondattal.De már nem is igyénylek tőle többet.
2018. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább szomorú... ez van, én ilyen "barátokat" hagynk a francba.
2018. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ironikus és nem is barátság. A barátok ugyanis, kölcsönösen számíthatnak egymásra.
2018. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!