Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden barátság megszakad...

Minden barátság megszakad egyszer?

Figyelt kérdés

Sokszor voltak olyan barátaim, akikkel egy ideig nagyon jól kijöttem, de bizonyos idő elteltélvel mindig megszakadt velük a kapcsolatom. Sokszor gondolkozok azon, hogy mi lehet a gond. Nem vagyok valami nagy társasági ember, de mindig voltak barátaim. Csak az a baj, hogy egy idő után már nem keressük egymást. Úgy gondolom, hogy egy barátság mind a két félen múlik, ezért addig igyekszek amíg úgy látom, hogy ő is tesz érte. Viszont így visszagondolva néhány barátommal jó ideje nem tartom a kapcsolatot, persze megvannak az okai mindegyiknek, de akkor is sokszor frusztrál ez az egész. Most ott tartok, hogy a családomon kívül egy barátnőm van és nem tudom, ez mennyire normális. A haverok nekem soha nem jelentettek sokat és barátaimnak is csak néhány embert hívtam életem során. Na de a lényeg, hogy sokszor olyan érzésem van, hogy ez miattam van, mert nem olyan megnyerő a személyiségem, vagy nem is tudom. Csak attól tartok, mi van ha a mostani barátnőmmel is megszakad egyszer a kapcsolatom, mert akkor többet biztos nem barátkozok senkivel. Így semmi értelme, egy csomó időt és energiát pazarolok másokra, aminek aztán vége lesz.

Igazából nem tudom mi is a kérdésem, csak kíváncsi vagyok, hogy ti is voltatok ilyen helyzetben? És mi erről a véleményetek?



2018. jan. 21. 18:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
Meg bizony. Viszont azt nem mondanám, hogy így semmi értelme.Ameddig tart addig jó. :)
2018. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nagyrészük megszakad, sokan nem igénylik a társas kapcsolatokat.
2018. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még a barátságról: csak úgy eszembe jutott. Ha egy barátnőm válaszút elé állítana, hogy vagy ő, vagy a barátaim, nem tudom, mit csinálnék. Előbbiek sok-sok éve mellettem vannak, és mellettem is lesznek, történjék bármi, őt meg szeretem. Fene tudja. Melyik ér többet?
2018. jan. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!