Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vannak a szüleim kiakadv...

Miért vannak a szüleim kiakadva hogy egy nyíltan meleg fiúval vagyok együtt? 19L

Figyelt kérdés

Nem szerelem szó nincs ilyenről csak nagyon jó barátok vagyunk. Igazi álompasi egyébként, az lenne, ha ugye nem a fiúkat szeretné.

A szüleim mindig azt magyarázták vigyázzak egy fiú mit akar tőlem mert mind „azt“ akarja. Ami baromság de ők ezt hiszik.


De még ha igaz is lenne, hát ez a fiú biztos nem akarja „azt“ legábbis tőlem nem, én lány vagyok nem kellek neki.


Ez se jó? Mondjuk nem azért járok vele hogy a szüleimnek jó leygen, csak érdekes. Ettől a fútól aztán nem kell félteni a lányukat. Ez se jó?


2018. jan. 27. 18:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Lazán féltenek a pasiktól, mert megdugnak, akkor a melegek, valami kerülni való csodabogarak a szüleid szerint.
2018. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

"Lazán féltenek a pasiktól, mert megdugnak, akkor a melegek, valami kerülni való csodabogarak a szüleid szerint."


Hát akkor ezt bukták. Ha a dugástól féltenek akkor az 3 éve okafogyott féltés.... ha meg azt akarják hogy kerüljem ezt a fiút az meg eleve felejtős ötlet.

2018. jan. 27. 19:46
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa vagy
2018. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srac tenyleg meleg,akkor hogyan járhatnátok?vagy akivel elmélsz moziba vagy megfogod a kezét azzal már jársz?ha pl a barátnőd lezuhanyzik előtted azt már járásnak veszed?nem szemétségből kérdezem,de tényleg nem értem.elég fura ez az egész ahogy leírtad...
2018. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

"ha meg azt akarják hogy kerüljem ezt a fiút az meg eleve felejtős ötlet."


Még az is lehet hogy hozzá költözöm hamarosan.

2018. jan. 27. 19:53
 16/32 anonim ***** válasza:
18%

Én már alig értem,hogy végül is mi van,de mindenesetre én agyoncsapnám a lányomat,ha egy beteg homárral mászkálna.

Madarat tolláról,embert barátjáról...

A srác tartozzon az ő "világához",te meg a tiédhez.

De mivel ez nem így van,te is hycomat lehetsz rendesen,már bocsánat.

Ez az én elméletem,én így látom a dolgot.

2018. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

"e mindenesetre én agyoncsapnám a lányomat,h"



Megteheted de ezzel csak azt érnéd el hogy a lányod többet nem beszélne veled. Nem 9 éves vagyok hanem 19 van állásom keresetem, megtehetem hogy elhúzok otthonról.


Megéri neked szülőként?

2018. jan. 27. 20:01
 18/32 A kérdező kommentje:

"ha egy beteg homárral"


Beteg? Már miért lenne beteg?

Egészségesebb mint a hozzád hasonló ókori síkproli retkek valaha is voltak.

2018. jan. 27. 20:02
 19/32 anonim ***** válasza:
Fiatal lányok szülei mindig bizalmatlanok a fiúkkal szemben. Nézd az ő szemszögükből a dolgot: mennyi erőfeszítésbe kerül valami pasinak azt mondania, hogy meleg csak azért, hogy a bizalmadba férkőzzön? A legtöbb szülő számára a férfi mindig férfi marad, azaz egy veszélyforrás a lányuk számára.
2018. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

"valami pasinak azt mondania, hogy meleg csak azért, hogy a bizalmadba férkőzzön? "


Láttam a laptopján miylen filmek képek vannak. Hidd el heteró fiú nem tart egy csomó izmos pucér álló farkú pasis képet a gépén.

2018. jan. 27. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!