Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vannak a szüleim kiakadv...

Miért vannak a szüleim kiakadva hogy egy nyíltan meleg fiúval vagyok együtt? 19L

Figyelt kérdés

Nem szerelem szó nincs ilyenről csak nagyon jó barátok vagyunk. Igazi álompasi egyébként, az lenne, ha ugye nem a fiúkat szeretné.

A szüleim mindig azt magyarázták vigyázzak egy fiú mit akar tőlem mert mind „azt“ akarja. Ami baromság de ők ezt hiszik.


De még ha igaz is lenne, hát ez a fiú biztos nem akarja „azt“ legábbis tőlem nem, én lány vagyok nem kellek neki.


Ez se jó? Mondjuk nem azért járok vele hogy a szüleimnek jó leygen, csak érdekes. Ettől a fútól aztán nem kell félteni a lányukat. Ez se jó?


2018. jan. 27. 18:57
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
5%
Tök izginek találom,elég nagy kihívás,hogy lehetne elcsábítani a srácot...Nem próbáltad esetleg úgy,hogy kijössz a zuhanyzóból meztelen és sétálgatsz előtte ringó mellekkel? Ha megmerevedik a nemi szervezete,akkor nem meleg, hanem biszex és akkor már ágyba lehetne vinni...
2018. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%

Azért beteg,mert az egészséges ember ösztönösen fajfenntartó,tehát heteroszexuális.

Én biztos hogy nem vagyok ókori sík proli,inkább a mai fiatalok korcsosulnak el.

Az agyoncsapást nyilván képletesen írtam,csak tudod az emberek szoktak gondolkozni,és feltételezni dolgokat.

Ha a lányom egy olyan "fiúval" mászkálna,akinek lehet hogy esténként a fogán és a nyelvén kívül más is van a szájában,és most nem a vacsorára gondoltam,hát én sem örülnék neki.

2018. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"és akkor már ágyba lehetne vinni...

"


Nem akarom ágyba vinni.

Nem akarok olyan fiút ölelni amit előttem már egy másik fiú is ölelt.

2018. jan. 27. 20:16
 24/32 A kérdező kommentje:

"hát én sem örülnék neki."


De azt kéne felfogni bár tudom a fajtádnak ez sose fog menni hogy indifferens ők örülnek-e neki. Nem nekik kell örülni.


A másik meg az én számban se csak a vacsora volt már életem során...

2018. jan. 27. 20:17
 25/32 anonim ***** válasza:
Hanem pu8nci is :O
2018. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"Szombat este miért nem az álompasiddal vagy"


Tán azért mert ő melózik ilyenkor sőt ilyenkor igazán lévén vendéglátózik.

Én meg nem.

2018. jan. 27. 20:23
 27/32 anonim ***** válasza:
#22 Oké, de a szüleid nem látták a laptopját.
2018. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Ja majd megmutatom nekik.... (nem) de azt tudják hogy meleg.

Még az egyik (volt) fiúját is ismerik.

2018. jan. 27. 20:29
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha eldöntenéd, hogy most jártok, vagy barátok vagytok :,D Egyszer azt mondod, egyszer ezt. De nem, nem járhattok úgy, hogy a páros egyik fele nem vonzódik szexuálisan a másikhoz. A szüleidnek nem maga a meleg barát ténye verte ki a biztosítékot, hanem az, hogy te "járással" azonosítottad a kapcsolatot.
2018. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
53%
Válaszolj kérlek a 16os kèrdèseire!
2018. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!