Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha az ibff-em...

Mit csináljak ha az ibff-em (internetes legjobb barátom ) letiltott messengeren?

Figyelt kérdés

Van egy internetes barátom akit már fél éve ismerek és még soha nem találkoztunk . Sziveszterkor összevesztünk és körülbelül 1 hétre letiltott,aztán feloldott és mondta hogy fontos vagyok neki.Akkor beszélgettünk kb.

egy órát és egyszer csak szóba került hogy ő 141 cm én pedig 160.Aztán írtam neki hogy you need tall és hogy you can't speak English(németet tanul)erre írta hogy no és én nem értettem hogy miért mondja ezt ezért megkérdeztem:miért no?Erre letiltott.

Ezt volt január elején.....azóta nem oldott fel,így nem tudok neki írni messengeren,de még facebookon is letiltott ,hogy még a profilját se nézhessem meg.....

Nagyon szomorú vagyok és nagyon hiányzik...

Valamit tudok csinálni?Vagy felejtsem el őt teljesen??



2018. jan. 28. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az ibff-ed...

remélem, azóta már reél-tél és mfnmn-ezel


3-as, :DDD

2018. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Thai kókusztej leves


Hozzávalók

1 evőkanál növényi olaj

2 evőkanál reszelt friss gyömbér

2 teáskanál vörös curry paszta

1 szál citromfű, apróra vágva

4 csésze csirke alaplé

3 evőkanál halszósz

1 evőkanál barna cukor

3 konzerv kókusztej

friss shiitake gomba, felszeletelve

garnélarák - hámozva és kibelezve

2 evőkanál friss lime leve

só ízlés szerint

apróra vágott friss koriander


Elkészítés

Melegítsük fel az olajat egy nagy fazékban közepes lángon. Adjuk hozzá a gyömbért, a currypasztát és a citromfüvet; főzzük és keverjük a forró olajban 1 percig. Fokozatosan keverjük bele a csirkelevest, majd keverjük bele a halszószt és a barna cukrot; csökkentsük a hőfokot alacsonyra, és főzzük 15 percig. Adjuk hozzá a kókusztejet és a gombát; főzzük és keverjük, amíg a gomba megpuhul, kb. 5 percig. Adjuk hozzá a garnélarákot; főzzük, amíg már nem lesz áttetsző, kb. 5 percig. Keverjük bele a lime-lét; sózzuk és díszítsük korianderrel.

ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!