Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm immár 20 éve.Most közel a negyvenhez nagyon kétségbe van esve, de nem talál párt.Próbáltam segíteni ebben neki, mert megkért, de ugye randira nem mehetek helyette.

Nem tudok helyette bepasizni, mindig segítettem, ha tudtam bármiben, de ebben már nem tudok.(szerinte tudnék)

Miért engem okol?Miért bánt?

Egy ideje visszahallok dolgokat, amikkel lejárat, persze letagadja.Van, hogy eltűnik hetekre, semmire nem reagál, akkor azt mondta egy ismerős, hogy ő találkozott vele és panaszkodott, hogy én már csak férjes barátnőkkel állok szóba.Ezt nem is tudom honnan vette??De tegnap megláttam, hogy egy dolgot amit tőlem kapott másnak köszönte meg.Az illető nem is tudta rendesen lereagálni, gondolom nem értette mi van...

Kérdezném tőletek, hogy vajon miért csinálja pont velem, az egyetlen emberrel aki még mellette áll?


2018. febr. 3. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jó kiadós szex biztos lenyugtatná..Add meg az elèrhetősègèt megkeresem..😉
2018. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

42 vagyok. Ha valaki ilyet csinál, én nem barátkoznék vele. A sajnálatod miatt pedig meg se kell változnia.

Tudod, a pasik se hülyék, kinek kell egy olyan ember, aki folyton panaszkodik és rossz dolgokat mond a másik háta mögött, aki jóindulatú vele?

Hagyd a sorsára! Vagy mondom másként! Menekülj! Vagy te tényleg ennyire ráérsz? Azért csinálja ezt veled, mert veled megteheti! Nem hajlandó beismerni a hibáit, soha nem fog megváltozni!

Mehet a levesbe gyökérnek! Az ilyen nem barát!

2018. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem érek rá ennyire, ezért írtam ide.Úgy látom, kidobja ő ezt a barátságot helyettem is.

De vajon gáz, ha eszembe jut, hogy mi lesz vele így?Teljesen egyedül van, mert bár úgymond mindene megvan, de egy kapcsolat az soha nem jött neki össze.Már iszik is 1-2 éve.

És sajnálom, mert a szemem előtt megy tönkre, de közben engem bánt, ezért tettem fel ezt a kérdést.

Vagy már nem tudom miért :(

2018. febr. 3. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Én helyedben inkább sajnálnám őt:D Az ő baja, ha így viselkedik az egyetlen közeli barátjával.


Volt hasonló barátom, aki magányos volt, egyedül én álltam mellette, velem meg néha gyökér volt. DE nem hagytam, nem foglalkoztam vele, egy kis idő múlva észrevette magát (talán időközben arra is rájött, hogy mennyire egyedül van és mindenkit elüldőz), bocsánatot kért és másképp viselkedett velem, sokkal jobb fej volt azután miután éreztettem, hogy nem engedek meg neki bizonyos viselkedéseket.

2018. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amíg ezeket a kérdéseket csak te teszed fel,ő nem, addig ő nem fog változni!

Ne törődj vele! Ne érdekeljen, hogy mi lesz vele. Igen, lehet, ebbe belehal. Mert az jobb, ha magával ránt téged is? És közben kavarja azt a bizonyost.

Aki nem kér segítséget, annak nem kell segíteni! Ennyi. Nem ő lesz az első, aki így megy tönkre.

Persze ez a te döntésed. Ha állandóan az anyja akarsz lenni, felőlem...

2018. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a mártírkodását, a hisztikéjét (eltűnik hetekre és figyeli, keresed-e, aztán, ha nem loholsz fel minimum is a lakására lihegve hogy felvágta-e már az ereit vagy él-e még, akkor te nem kerested...), meg a kavarását nem bírják a pasik se.

Én megmondanám neki, hogy benne van a hiba, és hogy ha szeretné, megmutatom neki a Tinder használatát és megadom egy jó terapeuta számát, de ez az utolsó két dolog, amit érte teszek.

2018. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van, csak én ezt nem akartam látni.A terapeutát ajánlottam régebben, mert durva kisebbségi érzése van szerintem, azért nagy hisztit csapott, hogy mit képzelek, ő soha, ő nem hülye stb.

Társkeresőt elveti, mert ő nem rak képet, nehogy valami ismerős meglássa.Mondtam, hogy legalább fb-on rakjon ki egy képet, de oda se, mert valaki lementheti stb.

Köszönöm, hogy írtatok, én ezt nem láttam reálisan azt hiszem.

2018. febr. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!