Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg neki?

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátnőm, 2 évvel fiatalabb nálam. Kisebb korunk óta ismerjük egymást, de ők elköltöztek, így szinte nem is tudunk találkozi, viszont rengeteget beszélünk Facebookon. Nem is ez lenne itt a probléma, hanem az, hogy rengeteget hazudik... olyan lehetetlen sztorikat talál ki és mesél el nekem, hogy nagyon sokszor ütköznek a részletei egymással. Egyik pillanatban még azt meséli, hogy elváltak a szülei és mennyire gyűlöli az apját, néhány nap múlva pedig az apjáról áradozik, hogy milyen finom ebédet vitt neki haza. Ez csak egy példa volt a sok közül. Eleinte azt hittem, hogy le fog állni, de nem és kezd már nagyon zavarni, hiszen nagyon sokszor nem tudok reagálni a dolgaira, mert tudom, hogy nem igazak. Hogyan mondjam meg neki, hogy hagyja abbana a folyamatos hazudozást?



2018. febr. 6. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Monjuk így. De lehet nem fogsz menni vele semmire. Nekem az anyám ilyen. Még párkapcsolatot meg külföldi utazásokat is kitalált. Mikor szembesítettem vele őrjöngött és elmondott mindennek. Én feladtam és már nem hiszek el neki semmit. Végülis ha ettől boldog...nekem mindegy. Én biztos bisszakérdeznék mikor ellentmondásos dologba keveredik....vajon, hogy reagál ha látja, hogy kiderült. Ha folytatja tovább megkérdezném miért hazudozik és megkérnem ne tegye mert egyrészt kiderül másrészt te őszinte vagy vele ezért nagyon zavar. Ha tovább folytatja akkor figyelmeztetném, hogy ha mégegysuer hazugságon kapom akkor visz lát persze csak ha ennyire zavar. Ha nem akkor elfogadnám olyannak amilyen.
2018. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legegyszerűbb, ha visszakérdezel, amikor ugyanarról egészen mást ír, mint mondjuk pár napja, vagy hete. Aztán vagy észbekap, vagy nem zavartatja magát. Utóbbi esetben már csak azt kell eldöntened, hogy van -e értelme, így is tartani a kapcsolatot.
2018. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!