Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan változtathatnám meg a...

Hogyan változtathatnám meg a rólam alkotott véleményt a barátikörömben?

Figyelt kérdés

Nos, a lényeg, hogy amikor megismertük egymást velük én vállaltam az "idióta"szerepet amiért éppen jó lett a barátikörünk hangulata, mert elintéztem ezzel, hogy mindenki a valódi énjét mutatja. Viszont ezzel a megmozdulással le is mondtam arról, hogy tekintélyem legyen, és mostmár ennyi év után bármit megtehetnek velem "mert poén". Sőt eddig tök jó volt minden mert kerestek, jóban voltunk, de mostmár úgy érzem kirekesztenek és nincs rám szükségük. Illetve mostmár, hogy kinőttünk a gyerekkorból én egészen másként tekintek a dologra, és mostmár elképzelhetetlenül idegesít az amit csinálnak velem. A normális beszéd nem segít, egyszerűen nem hajlandóak változni. Mit kéne tennem, hogy tekintélyem legyen a szemükben, és elérjem azt, hogy hívnak is valahova mint régen? Úgy érzem már meguntak vagy nemtudom. De kétségbe ejtő. Most már-már a baromkodás is nyilvános megalázásig fajul bizonyos esetekben, és nem tudom mi tévő legyek, mert más baráti társaságom nincs.

18/F



2018. febr. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura kérdés, szerintem nem kell idióta legyél ahhoz, hogy a valódi énjüket mutassák neked. Szerintem az is elég, ha te is önmagadat adod, az hogy szerepet adsz elő az sz*r, ráadásul rossz szerepet, mégsz*rabb. Fura logikád van...
2018. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neken is volt olyan barátom, akivel “jó hangulatunk” volt amiatt, hogy minden baromsàgon röhögtünk. De aztán kicsit felnöttünk, így már nem derít a hülyeség, persze poénkodni lehet, csak ízlésesen, nem minden sz*ron röhögni, az már erőltetett.
2018. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hiba volt felvállalni az "idióta" szerepét. Most, évek után, alighanem nem tudnak komolyan venni, gyerekesnek tartanak. Kicsit "beleragadtál" a szerepbe.
2018. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha csak azért igényelték a társaságodat, hogy legyen egy "udvari bolond", akkor nem tudom van- e egyáltalán okod, barátaidnak tartani őket. Talán inkább csak gyerek- és/vagy kamaszkori haverok voltatok. Az meg nem ugyanaz.
2018. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2018. febr. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!