Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm állandóan...

Egyik barátnőm állandóan megjegyzést tesz az alakomra. Annyira rosszul tud ez esni nekem mint önbizalomhiányos lánynak hogy itthon csak sírni bírok. Mit tegyek? Ő teljesen ugy veszi hogy hülyül és azt hiszi én is annak fogom fel, de én nem.

Figyelt kérdés

170cm vagyok és 74kg. Tudom hogy sok én is látom. Van pocakom, seggem, combom....

Csinosnak tartanak, de én mégis kövérnek látom magam..nagyon odafigyelek hogy mibol mennyit eszek, rendszeresen eljárok futni mégsem megy le egy dkg sem. Mindkét barátnőm kis 40en kilós vékony lánykák. (Mindenkit megszólnak akik náluk kövérebb egy picit is)

Mult nap is ilyet szolt hogy a ''nagy seggével...'' csak ennyit hallottam belőle. Annyira rosszul esett hogy egesz nap nem is birtam szólni senkihez nem volt kedvem semmihez...

Most is folynak a könnyeim itthon és nézem magam a tükörbe hogy mit tudnék esetleg csinálni hogy én is vékony lehessek és soha többet ne tudjanak ilyennel poénkodni mert engem ez tönkre tesz.

Mit gondoltok én reagálom ezt túl? 😔

18|L



2018. febr. 7. 12:42
1 2
 11/12 fosfosfosfos ***** válasza:
100%
Crossfit
2018. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szerintem neked meg azzal kéne szívatnod,hogy ő meg túl vékony. Pl ilyen mondatokkal,hogy "Basszus a buszon egy srác halálra bámulta a melleimet.Tiszta gáz. Ja,hogy te nem tudod milyen érzés ez..." Csak finoman,hogy érezze a törődést. :)Az ilyen sztem nem barátnő. Építsd le és semmiképp ne érezd magad szarul. Te meg ha eljársz rendszeresen futni és figyelsz a kajára,akkor nem tudsz többet tenni. Csak mondom,hogy én 75 kilósan csináltam félmaratont. Huszonegy évesen fogytam le 92 kilóról és azóta a legnagyobb király vagyok. :))) Gondolj bele,ahol te most tartasz,azért más évekig dolgozott és ugyanaz a tény ami neked rossz érzést okoz,az másnak az eget verő önbizalmat ad.
2018. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!