Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
14 éves srác vagyok. 9 éve ismerek egy lányt (szóval ovis korunkban is jóban voltunk, egy osztályba mentünk). Szóval nagy haverok voltunk, inkább segítettük egymást szerelmi bajokkal (ha lehet így nevezni egy 14 évnél kissebb gyerek problémáit), azaz semmi romantikus kapcsolat nem volt köztünk, inkább mintha a hugom lett volna vagy ilyesmi. Nem volt semmi baj, amíg hatodik után elment a suliból. Na, most természetesen megkérdeztem milyen a suli, erre nem válaszolt, pedig messenger kiírta hogy látta. Majd nemrég megkérdeztem miért nem válaszolt és azt mondta "nekem is van életem, tudod". Szoval tök bunkón viselkedik velem és nem tudom hogy miért. ez csak azóta van mióta nem egy suliba járunk. Miért csinálja ezt?

2018. febr. 21. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megváltoztatta az új közeg, az új barátai.
2018. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nem hangzik túl bíztatóan
2018. febr. 21. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Új környezetbe került, nélküled is van kivel beszélgetnie.
2018. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt akarta mondani, hogy nem ül mindig a telója mellett, hogy rögtön válaszolgasson az üzeneteidre. Nem kell ebbe szerintem többet belelátni.
2018. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul fogalmaztam, nem csak ekkor mondott ilyet, ugy általában nem beszél velem, próbál lerázni (persze elmegyek ha nem akar beszélni) és ez fura ugy hogy szinte legjobb haverok voltunk 9 éven keresztül
2018. febr. 23. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb lenne megkérdezni tőle, mi változott meg.
2018. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták valszeg biztosan az új társaság változtatta meg őt. Ezt tapasztalatból mondom mert nekem is úgy ment tönkre egy 5 éves barátságom hogy a volt legjobb barátnőm új suliba kerűlt és azóta meg már ő is inkább az új barátaival foglalkozott engem meg már leszart. De vissza térve szerintem beszélj vele hogy miért teszi ezt veled mert amúgy meg sokmindent sajnos nem tudsz tenni. De ha ezek után is bunkó lesz veled szerintem hadjad ezt a barátságot mert aki ezt teszi veled az már nem igazi barát.
2018. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!