Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Végig kamuzott? Vagy mi ez?...

Végig kamuzott? Vagy mi ez? És ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Itt, GyK-n megismerkedtem egy lànnyal (én is az vagyok), idősebb nálam , először privatban, majd emailben beszélgettünk, lassan fél éve levelezunk. Viszont Volt néhány furcsa észrevételem...

Először is kíváncsiságból rakerestem a nevére, hogy milyen kérdéseket tett is fel (furcsa, tudom xD), és egyikben tett fel magáról valami kapcsán képet, majd valaki válaszban egy linken bemasolta ugyanazt a nőt, egy oldalról, temérdek fotóval, és nyilvánvalóan nem egy volt magyar.

Azelőtt cseréltünk fotót priviben (elég jó barátnők lettünk ), és küldött egy fotót a volt pasijaval, és mesélt néhány dolgot, a közös hobbijaikrol, ráadásul a keresztnevét is elárulta. Ez volt nyáron.


Ma még írt újra, mivel új barátja van, kértem, hogy meséljen róla. A neve ugyanaz, ráadásul a jobbik stb is stimmel, mint azelőtt...és nem az exe, 1000%.


Nyilvánvalóan akkor kamuzott végig... Hogyan lehet szembesíteni?

Küldjem el neki az azelőtti üzenetet, amiben ugyanazokat írja? Vagy hogyan??


Biztos, hogy kamu. Mesélt egy youtube csatornáról, ami a közös hobbijaikrol szól, még nyáron, most meg azt írja, nemrég követi, mióta az új párjával van (kb 1 hónapja), ez is egy elég konkrét.



Na szóval szerintetek mi legyen??


Én 14/l, ő (állítólag) 22/l



2018. febr. 25. 09:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10 ő maga egy hazugság volt...

Először szembesítem, majd leszarom. Mindkettő pipa egyébként.

2018. febr. 27. 16:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne barátkozz ilyen emberekkel kamu az egész lány.
2018. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!