Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjem jól?

Hogyan kezdjem jól?

Figyelt kérdés
Jövőre gimibe kerülök és nem tudom hogyan kelthetnék jó benyomást. Teljesen határozott vagyok, hogy önmagam maradok, nem fogok sminkelni és nem fog zavarni, hogy igazából nem telik új, divatos, drága ruhákra. Én ezt egy jó dolognak tartom, de a barátkozástól kicsit félek.. Hogy kezdjek neki? ☹️❤️
2018. márc. 12. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha van lehetőséged, menj el a gólyatáborba, ott könnyű barátkozni.
2018. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Erre abszolút ne izgulj rá!! De komolyan:) Csak spontán


Én egy eléggé antiszociális ember vagyok , akit ha egy idegen ember meglát ,első látásra elkönyvel egy egoista tini p*csának. ( a kisugárzásom miatt ) És ez amúgy meg sem közelíti a belsőm. És most mentem 9. osztályba , és lám lám , mindenki szeret , mindenkivel jóban vagyok , amit soha nem hittem volna :D


És biztos vagyok benne , hogy te jobb ember vagy , mint én , úgyhogy rögtön sikered lesz:) Ezt abból is gondolom , meg lelkiismeretesen foglalkozol azzal, hogy minden rendben legyen.☺ Jól teszed, hogy nem törődsz a drága ruhákkal , abszolút nem fontos , a személyiség mindennél fontosabb! Hiába néz ki valaki jól , ha belülről egy szemétroncs" :D Ja és még valami , ha szabad tanácsolnom☺

Kérlek, Soha de Soha ne vedd át a mai p*csák stílusát semmilyen formában!! Akkor sem , ha így többen elfogadnának! Maradj meg ilyen aranyos jó embernek , később sokra mész majd vele!♥ Legyen szép napod♥

2018. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hű, feldobtátok az egész életem 😍❤️
2018. márc. 12. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad, légy nyitott. Ha negativ dolgokba emberekbe utkozol, nezd levegonek, mert az nem a te vilagod hősei...
2018. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettest miért kellett lepontozni? Egy nagyon kedvesen megfogalmazott segítséget írt. Hihetetlen...
2018. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:

Ez nagyon jól esett , köszönöm☺♥ Örülök , ha te is buzdító és kedves üzenetnek látod. Igyekeztem.

2018. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kettessel. Szerintem az egyik legfontosabb dolog, hogy ne izgulj rá és lazán vedd az embereket. Kisugárzás a lényeg. :)

Mellesleg kettes: aranyosra sikerült a szöveged az fix :)

2018. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!