Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok? Ez tényleg...

Mit gondoltok? Ez tényleg ennyire nem tolerálható dolog, ha elfoglaltabb ember vagyok?

Figyelt kérdés

A kérdésem már kiírásra került egy másik kategóriában, de hátha több segítséget kapok:)


24 éves vagyok, egyetemre járok, mellette a családi vállalkozásban is segítek rendszeresen, aktívan kiveszem a részemet, ami nagyon elvesz a szabadidőmből + vőlegényem is van, aki szintén lefoglal hál' Istennek. Nem tudok panaszkodni, DE.. Sajnos ezáltal nagyon sokszor én nem tudok a barátnőkkel tartani ide-oda, pláne éjszakázni. 1., hogy vőlegényem van, nekem már nem fér bele az éjszakai kimaradozás, piálgatás. Délutáni kávézás, esti traccsparty stb. természetesen igen. 2. Általában örülök ha hétvégét otthon töltöm pihenéssel, de nem vagyok azért besavanyodott.

A barátnőim közül 2-nek pasija van, a többi szingli.

Kitalálták, h mi lenne ha szombat este beülnénk valahova dumálni, mivel már régen beszélgettünk + egyikük messzebbre költözött és most jön haza a hétvégére. Belementem, mert jó ötletnek tartottam, de másnap döbbentem rá, h erre a hétvégére van a ház körüli nagy munkálkodás, ami azt jelenti, h reggel kezdjük a munkát és általában este 6-7-ig is eltart. A végére általában már teljesen hulla vagyok, csak beledőlök az ágyba, ráadásul a vőlegényem is jön hozzánk (nem élünk még együtt) és elég parasztság lenne, h a munka után fognám maga, h "hello, én mentem a barátnőkkel ki", majd otthon hagyom anyukámékkal, vagy haza küldeném... Picit tartok ezt nekik így megmondani, mert az lenne MEGINT, h "Tudtuk, h úgysem jössz, h valamit kitalálsz, amiért nem tudsz ott lenni.." és h is mondjam, picit megalázónak érzem ezt, és rosszul is esik. Végül is igazuk van, de mit tudok tenni ha mindig olyan az időpont, ami nekem nem felel meg?! Ha pedig azt fogom mondani, h "Bocsi, de fáradt vagyok", ami igaz is lesz, tudom előre, akkor is csak a szöveget kapom, h "Kifogás"... Nem tudom, h mihez kezdjek, mert gyűlölöm a nehezteléseket, rosszul érzem magam tőle. Szerintetek? Ti mit tennétek? Párommal beszéltem erről, mondta, h ha szeretnék kimenni velük, akkor nem gond, simán el is visz és értem is jön, bár szerinte sem lesz erőm ahhoz, h még este kimenjek szórakozni. Akkor tényleg várjak addig a napig és majd a nap végén meglátom?


2018. márc. 12. 21:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Na, most picit részletesebben írjak a barátságról: Minket az egyetem hozott össze, mivel együtt laktunk, érdekes módon mindahányan a környéken élünk, 10-20 km-es körzetben. Általában a neten tartjuk a kapcsolatot egymással. Amióta nem élünk együtt (van aki már befejezte a sulit, mások koleszba költöztek inkább, párunknak olyan kevés az órája, h utazik), azóta talán most lesz/lenne először, h mindenki összeül. Szóval olyan szoros barátságról nem beszélhetünk, ha csak ennyiszer találkozunk, mert lenne más módja is.. Talán azért befolyásol a véleményük, mert napi szinten kapcsolatban vagyok velük, így közelinek veszem őket
2018. márc. 12. 22:23
 12/25 A kérdező kommentje:
10. Köszönöm a válaszodat:) Tudod, legbelül én tudom, h nincs igazuk, tudom, h nem szándékosan nem megyek és őket sem húzom vissza, h tegyük át más időpontra miattam.. Mégis picit rossz érzés, h tudom, h barátnőim és mégsem értenek meg. Természetesen van időm, vannak másik oldalról is barátnőim, ők "megszokták" ezt tőlem, h kevésszer van, h nem tudok velük tartani. Ott is voltak ebből problémák, de elgondolkodtak rajta és megértették.
2018. márc. 12. 22:27
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nézzük az ő szempontukból is. Van mindig egy barátnő aki soha sehova nem akar menni, soha nem ér rá. Nem becsül annyira hogy egy pár órát ránk szánjon. Érthető a te oldalad is csak így nem kell csodálkozni hogy ha egy idő után nem keresnek.
2018. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Picit feljebb leírtam, h amióta nem élünk együtt, azóta ez lenne az 1. közös találkozás. Azelőtt semmi, ez csak most lett kitalálva. Általában úgy találkozunk, ha helyi fesztiválkor összefutunk. Ennyi. Egyéb ilyen beülős, kihívós est még sosem volt. Az meg, h diszkóba mentek 98%-ban és én arra azt mondtam, h köszi, de nem, ez részemről teljesen érthető. Nem érzem magam diszkóba valónak :) Ettől függetlenül igazad lehet, igazat is adok!
2018. márc. 12. 22:38
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az a lány vagy, aki miután bepasizott, szörnyen fontosnak érzi magát, sorea lemond minden programot, és még a többiek a “nem igazi” barátok. 5 év múlva meg itt fogsz sírni, hogy pasika lelépett, te egyedül maradtál a bébikével, és még megbeszélni sem tudod mindezt senkivel, mert a gonosz barátnőid ok nélkül lemorzsolódtak az évek alatt, valószínűleg irigységből, amiért te megtaláltad az igazit...
2018. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szervezet te programot, olyat ami nem diszkós ha nem szeretsz ilyen helyekre járni? Nekem is van elég sok olyan barátnőm aki nincs oda az ilyen helyekért és mégis feltaláljuk magunkat.
2018. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
15. Na, figyu, te mindent tudó. Először is mindenki magából indul ki. 2x pedig az egyetemi évek alatt, amikor még csak a pasim volt, akkor is elmentem velük diszkóba, nehogy pontosan ez legyen, h "mert pasim van, nem megyek sehova". Heti rendszerességgel ugye, mert minden héten volt "student party" a helyi szórakozóhelyen. És tegyem hozzá, h nagy százalékban nem is volt ehhez kedvem, de miattuk elmentem, h ne legyek ünneprontó,sőt! Kapaszkodj meg: ki sem mutattam azt, h nekem valami gondom lenne. Ezt add össze. A munkám mellett, suli és vőlegényem mellett elnézést kérek, h kevés az időm, sőt! még így is gondolkodom azon, h 1 órácskára valószínűleg hulla fáradtan fogok kimenni hozzájuk. Tényleg :)) Nagyon š@r barátnő lennék :))) Szívesen járhatsz az utamon, amin én járok, és megmutathatod, h te milyen f@šz@ kis haver vagy :)))
2018. márc. 12. 22:46
 18/25 A kérdező kommentje:
Mert akkor meg jön a szöveg, h miért oda? Az uncsi, nincs benne semmi extra
2018. márc. 12. 22:47
 19/25 A kérdező kommentje:
Még a romkocsma is szóba jött, de ott meg šz@rrá isszák magukat :| úgyhogy általában vagy disco-s hely, vagy semmi.
2018. márc. 12. 22:50
 20/25 anonim ***** válasza:
Akkor úgy néz ki hogy ez a társaság nem neked való.
2018. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!