Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hogy esne az, ha a...

Nektek hogy esne az, ha a születésnapotokon a barátaitok nem köszöntenének fel, mert nem tudják hogy a születésnapod van?

Figyelt kérdés

Levettem facebookról a születési dátumom és a közeli rokonokat kivéve nem kaptam köszöntést. Se egy sms, se egy hívás, se egy rövid üzenet.

Én több barátomnak kívülről tudom a születési dátumát, kicsit gáz hogy az enyémet nem tudják, nem?

Az ilyeneket nem akarom a barátaimnak hívni...


2018. márc. 21. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire közeli "barátok".
2018. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Régen ha ilyen volt akkor nekem mindig kimondottan rosszúl esett. De egy barátom mindig felköszöntött.

Most már nem nagyon izgat. Van sajnos más amin rágódhatok.

2018. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha levetted, akkor ez azt jelenti, hogy nem publikus, következésképpen nem akarod, hogy köszöntsenek.

Én is levettem, de nem is sértődöm meg, ha millió egyéni problémája mellett valaki nem tartja eszébe a szülinapomat.

Nem ez a barátság fokmérője, majd te is megtapasztalod!

2018. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
Nekem ezért nincs is kint fészbukon. Egy csomóan nem tudják. Az a 4-5 ember aki tényleg a barátom, meg szokott köszönteni. Ha nem tennék, akkor azt gondolnám hogy biztos elfelejtették, előfordul. Nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, a szüleim is felejtették már el. Ja és sokszor nem a dátum nem tudásával van baj, hanem hogy azt felejtik el hogy az ma van.
2018. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen nekem is kicsit rosszul szokott esni. Másrészről viszont, én is tudom több barátom születésnapját, de nincs bent a naptáramban, nincs emlékeztetőm, vagy bármi, ezért ha a Facebook nem szól, volt, hogy elfelejtettem - a reggeli készülődésben a saját születésnapom sem szokott eszembe jutni, aztán a munkahelyen meg azon jár inkább az agyam, hogy fú, 10-e van, ez x dolog határideje, és csak ritkán kapcsolom hozzá XY születésnapját.
2018. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én magammal együtt 2 embernek tudom a szülinapját, még a közeli rokonaimét sem. Néha felírom, de mindig elfelejtem, a szülinapot is és azt is, hogy hova írtam. Ez önmagában szerintem semmit nem jelent, de megértem, ha valaki emiatt megsértődik. Az én családom nem teszi.


Engem sem érdekel, felköszönt-e bárki. De fel szoktak :)

2018. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hibiscus Francesco válasza:
Pár barátom születésnapját én is csak a facebookról tudom, valamint az enyémet is onnan tudják. Szerintem ez nem figyelmetlenség, egyszerűen csak annyira megszokta mindenki hogy facen jelez a szülinapokon, hogy szinte senki nem tartja ezt fejben.
2018. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amikor először levettem a születésnapom, rosszul esett, hogy alig tudják.

A következő évtől már inkább sokkal jobban esett, ha valakinek eszébe jutottam :)

2018. márc. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sokkal jobb, ha csak a közeli emberek köszöntenek, mintha kapnál 100 db üzenetet olyanoktól, akivel nem is beszéltél évek óta, és csak a facebook dobta fel nekik, ezért írnak egy sort.


Sőt, én a személyes köszöntést 100-szor többe nézem, mint a facebookost.

2018. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, nem mindenkinek olyan jó a memóriája, mint a tiéd :-)
2018. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!