Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet nekem család meleltt...

Lehet nekem család meleltt barátom (/haverom, ki hogy hívja)?

Figyelt kérdés

Az a szituáció, hogy világ életemben egyedül voltam. Majd lett egy pátom, összeházasodtunk, stb.

Majd évtized után megismetkedtem haveromat, ám ez úgy érzem magam miatt nem fog működni.

Másodjára mondtam le egy találkozót, mert nem bírtam elviselni a gondolatot hogy a nejem es gyerekem otthon vannak én meg egy pár várossal odébb pizzázok, meg elvagyok.

Tehát végre normális életem lehetne, dd megakadálozom benne magam. Pedig világ életemben erre vágytam. Ma is!

Szerintetek? Volt már valaki így?


25/f

(Azononosítás végett: matt fekete)



2018. márc. 23. 09:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Vannak igaz mondataid.

Bár vele már nem merek beszélni ilyeneket, mert szerinte nincs itt semmi gond ,csak túlspilázom. Persze látom mire hogy reagál :), szóval nem hinném.

Nem is tudom, lehet ez adatott, az örök magány, csak a család, vagy nem tudom... De kissé ki vagyok készülve.

2018. márc. 23. 12:37
 12/15 anonim ***** válasza:
nezd, szerintem nem normalis ez semmikepp, bar en nem latok bele teljesen, nyilvan. :D ha van kedved beszelgetni irj
2018. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Várj... most olvasom a válaszaidat. Szóval a feleséged balhét csinált abból, hogy van egy barátod?
2018. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát... röviden így van, igen.
2018. márc. 23. 16:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát, pedig szerintem nem kellene bűntudatodnak lennie. Igazából, szerintem az lenne a normális, ha a feleségednek is lenne barátnője, neked is barátod. Mert persze, a család az első, de azért nem hiszem, hogy hosszú távon jó az, ha csak a család van.
2018. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!