Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érzek az azonos nem iránt?

Mit érzek az azonos nem iránt?

Figyelt kérdés

Tudom, lesznek, akik poénra veszik ezt a kérdést, de a többi kedves nem-trollt szeretném megkérni, hogy teljes komolysággal mondják el a véleményüket.

Huh. Az a helyzet, hogy mostanra teljes tanácstalanságban vagyok az érzéseimet illetően. Most biztos írni fogjátok, hogy fiatal és tapasztalatlan vagyok még és ez természetes, hogy ilyen hülyeségeken rágódom. De én csupán szeretnék tisztában lenni magammal. Szóval leírom a tapasztalataimat, és szeretném, ha megírnátok, mit gondoltok.

Először is azt elmondanám, hogy még nem volt barátom, tehát nem tudom, milyen egy nagy szerelem, de érdekelnek a fiúk, meg szoktam állapítani, ki az, aki külsőre bejön, és ki az, aki nem. Ha fantáziálok, akkor is férfiakra szoktam gondolni. Volt is, aki már megdobogtatta kicsit a szívem. Ez eddig még oké.

Ami fejtörést okoz, az az, hogy mit érzek lányok iránt. Volt néhány nő az életem során, akiknek nagyon megfogott a személyisége és szerettem a társaságukat. Általában csak pár hónapig találkoztam velünk (pl. gyógytornász, tanár, stb.). Valamiért ha tudom, hogy valószínűleg soha többé nem találkozunk, sokkal jobban megérzem a hiányukat, mint amikor egy férfi lép ki az életemből, de inkább csak óvatosan fogalmazok így mivel a két érzés (a férkiak és a nők iránt érzett) teljesen más. Nem tudnám megymagyarázni, miben, de más. Most is például tavaly volt egy srác a suliban, aki egyel fölöttem járt, helyes volt, jóban voltunk és amikor elballagott és nem keresett, egy ideig rossz volt utána suliba menni. De hamarabb sikerült kihevernem őt, mint a különórás angoltanárom hiányát. Nagyon szerettem hozzá járni. Nem volt túl szép nő, de annyira szerettem a társaságát. Felhívni nem merem, mert hát én mégiscsak egy tanítvány vagyok a sok közül, de nagyon hiányzik. Igaz, hogy mondta, hogy nyugodtan keressem, de akkor sem merem felhívni. Én nagyon szívesen tartanám a kapcsolatot, de nem merek lépést tenni hozzá. Elég gyáva dolog ez tőlem, de ez van.

Szóval nem tudom, mi van. Lehet, hogy a nőkben példaképet látok? Vagy egy különleges barátot, olyat, amilyennel a mindennapokban egyébként nem találkozom és ezért ennyire üdítő velük lenni? Mert egyébként szexuális vonzalmat nem érzek. Már ha az nem számít annak, hogy sokszor olyan érzésem van, hogy olyan jó lenne megölelni őket. Lehet, hogy ha egy hasonló személyiségű sráccal találkoznék, ugyanezt érezném?

Tudom, elég szerencsétlen kérdés, de nektek mi a véleményetek?

18/L



2018. márc. 23. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a szeretet. Ne keverd bele a szexet. Az majd később jön, amikor nem csak te szeretsz bele egy férfibe, hanem ő is beléd.
2018. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán vágysz egy igazán jó barátra és ezt bennük látod meg. :) Ha mást nem érzel ez csupán baráti szeretet és a hiány egy értelmes barát/társaság hiánya. Legalábbis a leírtak alapján én így gondolom. :)

18L

2018. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy kicsit magányos vagy meg “szerelemhiányos”. 18 éves vagy, már biztosan szeretnél valakit magad mellé :) Nem hiszem, hogy bi vagy. Nincs azzal baj, ha valaki szimpatikus. Én tavaly érettségiztem és bizony sok olyan tanárom volt, akiket bírtam nagyon és szívesen találkoznék velük újra, de soha nem tudnék rájuk úgy gondolni.

Az angoltanáros dolog meg szerintem azt jelenti, hogy a nőkben egy kicsit jobban bízol, ezért viselt meg jobban, hogy “elhagyott”.

2018. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én így vagyok az edzőmmel. Szeretek járni az edzéseire meg a személyisége is megfogott,de nem vonzódom hozzá. Ne keverjük össze az érzéseinket. Szeretet és vonzódás nem ugyanaz.
2018. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy ennyire hiányozzon... És mért nem merem akkor felhívni? Szimpla gyávaság?
2018. márc. 26. 06:17
 6/6 anonim ***** válasza:

De miért hívnád fel?

Majd ha lesz rá valami tényleges okod, akkor hívd fel, hiszen felajánlotta. De azért azzal, hogy mennyire hiányzik... Nem is az, hogy gyávaság, hanem... Szerintem neki lenne kellemetlen. Miért akarnál kellemetlen helyzetbe hozni valakit, akit amúgy kedvelsz?

2018. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!