Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem ciki az, amikor egy férfi...

Nem ciki az, amikor egy férfi a barátnőjének tampont vásárol a boltban? Nem röhögi ki a pénztáros?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy 5-ös válaszoló voltam.
2018. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Greaper96 válasza:
Nem ciki, én múltkor vettem tampont, betétet és kotont egyszerre, a pénztáros meg csak annyit kérdezett hogy kézkrémet adhat e még ezek mellé...
2018. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig 5-ös voltam, tehát már válaszoltam.


De ki leli örömét abban, hogy lenullázza a 10-es válaszomat?

Nem írtam vele semmi rosszat,sőt jeleztem, hogy kicsit off, aztán-on. Csak az igazságot írtam le.


Nem,nem ciki! Nem röhögi ki! Mint írtam, a párom nem egyszer vett. És még annyit, telefonáltam neki: megjött, és csak azt vett, semmi mást.

Mégsem foglalkozott vele sem a pénztáros, se eladó.

2018. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Dehogy is, én is szoktam venni ilyesmiket, bár én inkább betétet. De sokszor veszek harisnyát is, és a múltkor megjegyezte a pénztáros hölgy, h milyen rendes pasi vagyok, h harisnyát veszek a páromnak.

Amúgy is tök mindegy, h ki mit vesz, a boltosnak csak az a lényeg, h minél több árut eladjon, az már hidegen hagyja, h ki veszi meg szerimtem..

2018. márc. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az élet már csak iljen:) [link]
2018. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!