Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mi ez a helyzet?

Ez mi ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Na az van hogy en egy nagyon szep lany vagyok sokan mondjak 12eves vagyok es az osztalyunkban en vagyok a legmenobb!

Nem vagyok nagykepu sem bekepzelt mindenkivel joba vagyok! A suliba az egyik odztalytarsammal mar 4.eve jartam de az utobbi idoben nem mukodott es szakitottunk de o meg mindig ram hajt! Amikor szakitottunk kimondtam azt a fel osztaly elott hogy en igy nem tudok elni ez nekem igy nem elet mert elvesztetem szamomra a legkedvesebbet . Azota mindenki azt mondja nekem minden nap nem olted meg meg magad nem haltal meg stb.... ez azert van mert ugye a szakitas utan kimondtam hogy ez nekem nem elet! Micsinaljak ha nem ugy ertetem ahogy ok es folyton szekalnak hogy hogyan halok meg stb?

Tenyleg megoljem magam hogy bizonyitsak!♥


2018. ápr. 6. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj.
2018. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj vissza barbizni. De tényleg. Nem trollkodok, komolyan mondom. 12 évesen ne pasizz meg ne akard megolni magad. Élj normális gyermek eletet.
2018. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 évesen ekkora problémákat.. Jó ég. Nekünk ennyi idősen az volt a legnagyobb baj ha nem láttuk az adott mesét... Remélem ez csak valami troll kérdés.. Mert ha tényleg ilyenek a mostani gyerekek akkor a világ bizony megérett a pusztulásra...

Egyébként ne öld meg magad.. Ez egyértelmű. De úgy látszik neked fontosabb a hírnév.. 12 évesen.

2018. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem de mindenki szekal evvel a helyzeettel
2018. ápr. 10. 16:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Micsinaljak
2018. ápr. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!