Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is van olyan barátotok,...

Nektek is van olyan barátotok, barátnőtök, akinel csak a jó dolgokat mondhatod el, meg csak dicsekedni lehet? A rosszat nem.

Figyelt kérdés

Elmondtam neki, hogy apám kikészít, meg meg is üt, meg mikkel fenyegetett. Meg én marha azt is, hogy 16-17 évesen többször előfordult, hogy nyugtatót kevertek az italomba, meg lefogtak és belém nyomták, n vicc. stb. Na most ő ezt nem hitte el nekem, mert a szüleim, nem ilyenek. Más előtt biztos nem.


Kipletykált, otthon elmondta a szüleinek, baráti társaságnak, tesójának, azok meg kiröhögnek. Meg egyszer elkéstem egy találkozóról és ott a barátai előtt mondja, h na mi van, megint be vagy altatóulzva? Pedig csak elaludtam, meg ilyenek.


Illetve olyat is csinált, hogy leejtette a lépcsőn a telefonját és azt mondta a szüleinek, hogy én ejtettem le náluk részegen. De ne is mondjál nekem, mert én azt mondom, hogy nem emlékszem....


Meg hasonlók.


2018. ápr. 25. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen volt egy ismerősöm.

Az ilyen ember kerüli a konfliktus helyzeteket, nem szeretne belefolyni.

Ne mesélj ilyen dolgokat...tartasd magadba

2018. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Én az ilyen embereket az életemből egytől egyig leépítem.
2018. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdés már eleve úgy rossz ahogy van, ugyanis sajnos ezek közel sem igaz barátok akkor. :(

Az emberek többsége ilyen. Elmondod a problémád, és jobb esetben csak úgy tesznek ,mintha megpróbálnák megérteni , és együttérezni... De mindeközben teljesen máshol járnak ,vagy aztán lenéznek vagy kibeszélnek e miatt téged. Egyébként sajnálom. A világ szörnyű..

Kitartás! Legyen szép estéd♥

2018. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úr Isten, miért nem verted még pofán?
2018. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg tényleg csak segítséget kértem tőle. Megbíztam benne.
2018. ápr. 25. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor állj vele szembe és mond meg neki. Komoly dologról van szó... és nem szabad a dolgokat ömlesztve tálalni.

Kezd úgy, hogy mondhatok valamit?

Mondjuk mikor ketten vagytok, aztán elkezdeni az elején.

(Én konkrétan a szeme közé mondanám mekkorát csalódtam benne, de nem tudom milyen is a kapcsolatotok.)


De, ha olyan, hogy lehet vele beszélni érdemes megpróbálni, ha az ellenkezője és egy hatalmas kamugép akinek unalmában nincs jobb dolga csak más nyomorán röhögni, akkor nem tudsz mit tenni...

2018. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem barat.
2018. ápr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs, mert az ilyet nem lehet barátnak nevezni.
2018. ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!