Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehet az ember ha magányos?

Mit tehet az ember ha magányos?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim ami abból az okból is lehet hogy introvertált vagyok . Rettenetesen zavar . Ha van is valaki akivel jóba leszek egy idő után megun. Kezd ez elég terhes lenni már számomra..

2018. ápr. 27. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem hazugság hogy adományozásokra nincs pénzem. Meg különben senkinek semmi köze, hogy mire van pénzem és mire nincs. Szóval ha azt mondom nem tudok adni, nem tudok. Mindegy miért.

És nem vagyok nő.

2018. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kezd érdekes lenni a téma a kérdésem alatt.. Bár lehet ezt privátban kéne megvitatnotok
2018. ápr. 27. 18:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok vitatkozni, szóval felejtős.
2018. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az nem vita kérdése, hogy ha "nem tudok adni, nem tudok", pedig tudnál, tehát hazudsz! :D
2018. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olvass, netezz, sportolj, tanulj valamit és valaki rád figyel, így megnyílik egy lehetőség a barátkozásra, ismerkedésre. Csak ha valaki közelít, akkor ne zárkózz be és légy résen: kit engedsz közel magadhoz.
2018. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!