Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Maradjak vele vagy keressek újat?

Maradjak vele vagy keressek újat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberbe kezdetem a gimit, de már nyáron ráírtam kb mindenkire es beszelgettem veluk. Volt 2 lany akikkel tok joba lettem. Az egyik mostanra eltavolodott tolem, a masik ragaszkodik hozzam de szinte csak setalgatni lehet vele ( se mozi, se plaza, se koncert) nem lehet mas programot szervezni. Kicsit gatlasos es szegeny is ugy erzem hogy neha idegesito es hogy nem lesznek vele elmenyeim. Raadasul tul lelkizos is es sokszor rosz kedvem lesz ha vele vagyok. Altalaban kedves es most ot nevezem a legjobb baratnomnek, de igazabol ha talalkozunk akkor nem jo vele lenni. az osztalybol meg egy lany szimpi, aki csendes de aranyos, viszont mindenkivel kijon es ha nem megyek oda hozza akkor nem keres nagyon. Rolam annyit kell tudni hogy kedves vagyok szeretek bulizni es dpontan elni, de ezt egy legjobb baratnovel szeretnem. De ugy erzem hogy errol lemaradtam mert ez az egy lanyon kovul mar mindenkinek (aki normalis) van legjobb baratnoje.



2018. máj. 2. 23:39
 1/5 A kérdező kommentje:
A kerdes az lenne hogy ti maradnatok azzal aki mar biztos vagy azzal aki szimpi de nem igazan tudom mit gondol rolam es hogy egyaltalan lenne e velem?
2018. máj. 2. 23:45
 2/5 anonim válasza:
Azzal semmiféle képpen ne maradj aki idegesít téged, nem szimpi. Szerintem barátkozz a csendes lánnyal. Remélem javul majd a helyzeted:)
2018. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat!

Ma elég sokat beszéltem vele

2018. máj. 4. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
kerdes: miert a csendesek szimpatikusak neked? ok eleve gatlasosak es hiaba aranyos a masik, ha az sem akar majd eljonni veled sehova. egyebkent szerintem te sem lehetsz tul magabiztos, ha csendesekkel baratkozol, vagy talan tevedek?
2018. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Náunk sajnos csak két csoport létezik: akik nagyon menők és egy rossz dolgot csinálsz vagy mást mondassz kiutálnak, és vannak a csendesek akik elbújnak.

Sajnos én köztes lennék de nincs még egy ilyen ember aki olyasmi mint én

2018. júl. 25. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!