Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszitettem a legjobb...

Elveszitettem a legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve elválaszthatatlanok voltunk. Előtte is beszéltünk, de nem voltunk legjobb barátnők. Mindent együtt csináltunk, számíthattunk. Anyukám míg betegeskedett, és a halálakor is számithattam rá. Én is támogattam mindenbe, ha a párkapcsolata tönkre ment, vagy mikor a családjával van gond. Most semmi kommunikáció nincs közöttünk. Belépett egy harmadik lány, aki életvidám, bulizos, mindig iszik. És vele van most el, ő is olyan let. És kérdeztem mi van vele? Ő csak azt mondta ne várjam hogy olyan legyen mint régen.

Nem tudom. mit hibáztam? Mit csinálok rosszul? Miért dob el?

Nagyon fontos, és nagyon szeretem.



2018. máj. 8. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

Én egy kicsit máshogy látom, mint a többi válaszoló :)

Valóban, nem jó dolog, amit csinál, nem is követendő pél,da csakhogy valószínűleg ettől érzi jól magát.

Abban az életszakaszban, amit egymás mellett töltöttetek, te voltál számára támasz, te nyújtottál némi boldogságot, de azóta ő tovább lépett, talált izgalmasabb, extrémebb elfoglaltságokat, amikben örömét leli.

Te ezeket az elfoglaltságokat elutasítod, őt meg lenézed érte. Ennek itt ezzel vége is. Nem várhatod el senkitől, hogy élete végéig veled depizgessen. Ha annyira szereted, akkor támogatod ebben az életmódjában is, ha nem, akkor meg engedd el.

2018. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden választ.

Hát nem nézem le, csak nem abba a korba vagyunl ahogy lehet ezt csinálni, itt az érettségi. Egy bizonyos szintig én is probálok alkalmazkodni hozzá, de nem lehet mert akkor rögtön lehurrog. Nem lehet saját véleményem. Nem fogadja el hogy ha én mást gondolok akár milyen témába

2018. máj. 8. 16:07
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont nem ebben kellene támogatni.

Váljanak el az útjaitok,ennyi,megváltozott.

Nem írta a kérdező,hogy depizett mellette amúgy. #11

2018. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egy legjobb barátnő abban támogat, hogy boldog légy. Gondolom, a barátnőt sem az teszi boldoggá, hogy alkoholizál, hanem az, hogy pörgős, társasági életet él. Tehát ha ettől érzi jól magát, ebben kell támogatni.


"Anyukám míg betegeskedett, és a halálakor is számithattam rá. Én is támogattam mindenbe, ha a párkapcsolata tönkre ment, vagy mikor a családjával van gond".


Hát én itt 110%-os depizést látok csak :) Nincs semmi kiemelve, csak negatív dolgok.

2018. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Volt sok pozitiv dolog. De könnyű annak a barátja lenni aki mindig bulizik. Annak nehezebb, aki valami fájdalmakat él át, és akinek szüksége van támogatásra.

Mert akik bulinak olyan barátaim is vannak, de azokra nem számithatok mindig.

Én ezt vallom

2018. máj. 8. 16:35
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Te ezt vallod, te azt vallod, az a lényeg, hogy téged istápoljanak, látod, itt van a kutya elásva, ahogy gondoltam rögtön :)

A másik ne csináljon semmit, ami a te értékrendedbe nem fér bele, ne is érezze amúgy jól magát csak veled és egyébként is ugorjon mindig, ha neked valami fájdalmad van. Az, hogy ő mit érez vagy mit szeretne, az le van sajnálva.

Engedd el azt a lányt, mindkettőtöknek jobb lesz.

2018. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem így van az ő jója is érdekel. Mert én is táüogattam. Örülök hogy boldogabb mint régen. De ahhoz nem kell mindennap inni.

És engem nem kell senki hogy vigasztaljon, én mellette vagyok jobban rosszban. Most is.

2018. máj. 8. 17:23
 18/19 anonim ***** válasza:

77%-os húzza le direkt a hozzászólásaimat? Csak azért,mert én hasonló esetet éltem át,és tudom,hogy ilyenkor pont nem azt kell bántani,aki szarul érzi magát?

Szerintem meg mind a kettőjük hibás,de inkább a bulizós. A kérdező segítette és támogatta,ebből nem kapott viszonzást.

Érzéketlen az,aki a kérdezőt támadja.

Egyre inkább változik a véleményem.Ha ennyi fájdalmat okozott neked,akkor dobd el! Ő megoldotta,ha nem érezte jól magát melletted,emiatt ne félj,mert találsz új barátokat.

Az meg peches,hogy az érettségi környékén történt. Meglátjuk,melyikőtök fog bukni,mert hajnalban tántorgott haza a kocsmából/házibuliból. :)

Akik meg leértékelnek,azok meg inkább a billentyűzetet használják,ne az egeret,köszi. :)

2018. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó válaszolot. Igen igazad van. Sajnos egy bizonyos szinten mindketten hibások vagyunk.

Folyton magamba keresem a hibát, mit tettem? Mi az amit rosszul csinálok?

De remélem azért átmegy, mert csak jót kivánhatok neki

2018. máj. 8. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!