Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem nem válik be a...

Csak nekem nem válik be a neten barátkozás? 17L

Figyelt kérdés
Mindig próbálok megismerni netről embereket, mert csomó ismerősömnek vannak netről barátai. Nem tudom, hogy velem van a baj, de eddig minden levelezést kb. 3 üzenet után meguntam :D

2018. máj. 15. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálok inkább élőben barátokat szerezni, de szoktam neten is..azt nem nevezném barátkozásnak, inkább csak dumálásnak, legfeljebb ismerkedésnek, de pár nap múlva ellaposodik a dolog. Ritka hogy hetekig, hónapokig kitart. Van hogy én unom meg, van hogy engem unnak meg, van aki meg csak szó nélkül lelép/letilt..

Ez ilyen.

2018. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert unod meg őket?
2018. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Nyugi, nem csak nálad van ez. Miért csodálkozol? Az emberek 90%-a nem csak érzelmileg, de kommunikáió terén is zsákutca. Képtelenek értelmesen, érdekes dolgokról, lelkesen, kíváncsian beszélgetni. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi olyan embert ismertem meg itt vagy máshol a neten, akikkel hónapokig, akár fél évig/évig is ment a levelezés mindenféle témában.

Egyébként nem biztos, hogy csak bennük van a hiba, lehet, hogy te is unalmas vagy, csak nem tudsz róla. :)

30F

2018. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hol ismerkedsz?


Meg ugye nagy probléma, hogy az ember közelivel ismerkedne, de erre alig van esély.

2018. máj. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vree ***** válasza:

Rosszul csinálod, közös hobbin, célon keresztül kellene ismerkedned. Keress olyan oldalt, ami megfelel az érdeklődésednek és ott majd találkozol hasnszőrűekkel.


Azon nem tudom miért lepődik meg valaki, ha tök vaktában vet ki egy horgot és talál mondjuk, egy bőrcserzés szakértőt, mikor ő meg mondjuk az aerobicot szereti és panaszkodik, hgy neki unalmas a másik. :D

2018. máj. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az a probléma, hogy azért ismerkedsz, mert "Mindig próbálok megismerni netről embereket, mert csomó ismerősömnek vannak netről barátai." Azért más ismerősöd aki élőben az, és nem a neten, meg azért mert ők azt csinálják neked is azt kell?!

Kérlek ne legyen már eggyel több klón, sok a droid már manapság elegem van a világból, ne majmolj, ha neked nem megy, mert csk azért csinálod, mivel mondják az ismerőseid, azt nem amgad miatt csinálod... Barátaid nem oldják meg a problémádat, ha meg unatkozol foglald le magad. Pusz :)

2018. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!