Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenek az emberek?

Ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy neked 5 olyan ember van az életedbe akivel megtudod beszélni a gondjaid,akiknek elmondod a titkodat és ők megpróbálnak segíteni,barátok. És most tegyük fel azt hogy ez az 5 ember folyamatosan csalódást okoz neked,kibeszélnek a hátad mögött,felszedik a lányt aki tetszik neked majd a pofádba mosolyognak. TE mit tennél? Lehetséges hogy csak én gondolom túl? Meg pont abba a korba vagyok hogy most mindent támadásnak veszek? 17 vagyok,sosem voltam ilyen rossz helyzetbe közösségi életbe. Jelenleg nincs ember akivel megtudom beszélni ezt a nyomorult helyzetet mert ő is átkúr. Mit gondolsz? 17/F
2018. máj. 25. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Az első és legfontosabb szabály amit életed során tudnod és alkalmaznod kell az az, hogy csak saját magadban bízhatsz meg. De az tedd is meg, hiszen te leszel önmagaddal egész életeden át. Így hát ne adj esélyt másoknak, azzal, hogy elmondod nekik a titkaidat, még ha a barátaid sem....
2018. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Határozottan nem sikerült megnyugtatnod de köszönöm a választ!
2018. máj. 25. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről most egy időszak jutott az eszembe a nem is olyan távoli múltamból, elmondom, hátha ad valamit.


A 2017-es évem azzal kezdődött, hogy a gyerekkori barátom haragból megszakította a kapcsolatot, aztán én zártam le 2-3 régi haverral a kapcsolatot, mert már nem tudtunk kommunikálni, aztán meghalt az egyik közülük - Isten nyugasztalja -, végül mondhatni megszűnt az akkori haveri köröm. Ott találtam magam, hogy 2 db emberi kapcsolatom van akikkel nem tudtam olyan sűrűn beszélni, ahogy én igényeltem volna - viszont ez idő alatt megtanultam jobban értékelni, hogy ők vannak -, se barátnő, rajtuk kívül se egy valamire való kapcsolat. Őszintén elég mélyen voltam, minden szempontból. Decemberig ez volt.

Azóta a gyerekkori barátommal kibékültünk. Idén még nem láttam, de legalább amikor látom tudunk barátian beszélni. :D Új kapcsolatok teremtődtek, nagy lelki úton vagyok túl, és igazából csodálkozok rajta, de kb fél éve már egy stabilan egész és boldog embernek mondhatom magam.


Ha az életemben egy jó gondolatom volt, akkor az ez: éld meg a jelenlegi helyzeted; a negatív élmény is élmény, de amúgy meg csak egy időszak. Lesz 1000x jobb meg rosszabb. Hozd ki azt ebből az időszakból, amit csak lehet.



Huh, pasztmek nem szoktam én ilyen komoly lenni... :D

2018. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, felcseréltem két szót, de gondolom mindenki vágja, hogy mire gondoltam.
2018. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!