Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ennyire köcsög a...

Hogy lehet ennyire köcsög a barátnőm, amiatt, hogy engem behívtak állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Közösen beadtuk egy helyre az önéletrajzunkat, diákmunkára. Engem egyből visszahívtak és behívtak, őt nem. Sajnos azért, mert én pénzügyre járok és ő nem, ezért nem kell nekik. Ráadásul más iskola, ez elismert főiskola, az övé nem, ráadásul foszk-ra jár.

Teljesen őrjöngött, hogy ő szerezte a munkát, meg neki köszönhetem, végigpofázott még a nővel beszéltem, nem is emlékszem, mit mondott. Náluk voltam és közölte, hogy menjek el, ő inkább tanul.

Arról nem beszélve, hogy hullafáradtam jártam vele a várost munkaügyben...

Ez egy nyamvadt diákmunka.



Meg pár éve azt csinálta, hogy leejtette náluk a lépcsőn a telefonját és eltörött a kijelzője. Azt hazudta otthon, hogy én voltam részegen, ezért ne szóljanak nekem... Ekkor kellett volna rájönnöm, hogy kicsoda.


2018. máj. 26. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
helyes, de azért még hívd fel párszor a barinődet és keménykedj vele, hogy te kellettél volna oda
2018. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én egy tök másik válaszoló vagyok (csak azért írom, mert volt itt egy másik 66%os is, és asszem én is 66on állok :D), de nekem a kérdésedből és az első két sorodból az jött le, hogy elég lekezelően beszélsz a "barátnődről". De tuuuuudom, nem ez volt a kérdés.


ON: a "barátnőd" féltékeny, én szívesen rákérdeznék, hogy mit érez ilyenkor, és miért hazudta azt korábban, hogy miattad tört be a telefonja. Csak így szembesítésképpen.

2018. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, eddig oká volt a bnődnek gondolom, hogy suli után shoppingolni járt meg discoba alfahímeket kielégíteni ahelyett, hogy magát képezte volna. Persze amikor már kezd beérni a tanulásba fektetett kemény munkád, az már nem tetszik neki. Remélem nagyobb jó bőr és csak azért vagy vele. Ha nem, akkor én a helyedben dobnám
2018. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Az a fiókba nem tudok belépni:


Ez a barátságok rovat, már bocs...


Most találtunk közösen egy helyet, rábeszélt, én direkt lemondtam minden mást. Ma kellett volna bemenni intézni reggel a papírokat és aláírni.

Ír, hogy ő mégsem idejön, lesz neki valami.

Illetve bejelentette nekik, hogy nem megyünk, ezért engem sem kerestek.


Magyarul miatta nincs munkám most.



Igazatok volt. Sose bízz benne, most nem ír vissza Facebookon. Gondolom rajtam röhög.

2018. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ne aggódj, rövid távon lehet, hogy kitolt veled, de hosszú távon ugyanúgy sikeresebb leszel nála. Mert a következő interjún ugyancsak előnyösebb helyzetből indulsz, mint ő (a képességeid alapján). Türelem!

2018. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!