Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is kihasznált a...

Szerintetek is kihasznált a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel az egyetem elején ismerkedtem meg 4 éve, 2 évig szobatársak voltunk a koliban. 1,5 éve bepasizott, furcsálltam, hogy soha semmit nem mesélt a srácról, holott állítása szerint én voltam a legjobb barátnője. Korábban sem szeretett közös programokat csinálni velem, de ettől kezdve teljesen megszűntek. Úgy alakult, hogy ebben a félévben mindketten alig voltunk a koliban, ő csak zuhanyozni járt át néha a barátja albérletéből. A januári záróvizsgánk óta alig beszéltünk fb-on, akkor is csak ha én kerestem. 2 hete hazavitte a cuccait a szobánkból, azóta sem reagált arra, amit utoljára írtam neki. A lényeg, hogy a nővérem ugyanarra a szakra járt, mint mi, így már voltak kidolgozott feladatmegoldásaim, tételeim legtöbb tárgyra, amiket mindig elkért. Úgy gondolom, csak azért próbált jóban lenni velem, hogy átsegítsem az egyetemen, most pedig már nem éri meg neki energiát fektetni a barátságunkba.

2018. jún. 6. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írod, hogy korábban se akart veled programokat szervezni, korábban se akarta veled tölteni az idejét.. Szerintem ez soha nem is volt barátság, maximum te láttad annak, de ő nem.
2018. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van az előző válaszolónak. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Ne írj neki, ha fontosnak érzi, írjon ő. Azt pedig, hogy odaadtad a tételeidet, ne sajnáld, nem származik belőle hátrányod se előnyöd.
2018. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem voltam biztos benne, hogy én reagálom-e túl a helyzetet, örülök hogy ti is így látjátok.
2018. jún. 6. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!