Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mindig ilyen rossz érzés?

Ez mindig ilyen rossz érzés?

Figyelt kérdés

A "legjobb barátnőmmel" most végeztünk a középiskolában és tudjátok 4 évig folyamatosan hangoztatta hogy mennyire jó barátok vagyunk és hogy ez nem csak egy sulis barátság. Nemrég ugye vége lett az írásbeli érettséginek és azóta én tényleg próbálkoztam, írtam neki meg kerestem is de már abbahagytam. Viszont 1 hete egy bulin találkozunk és már azért volt benne pia. Körülbelül fél óráig hangoztatta hogy mennyire szeret, jó barátok vagyunk és hogy ígérjem meg hogy nem felejtem el írni fogok blablabla meg hogy szobelin találkozunk. Másnap ráirtam hogy akkor menjünk el valahová vagy valami, de az is abba maradt.


Ennyi volt a nagy barátság? Veletek történt már ilyen?


2018. jún. 16. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt, sokakkal. Az ember szereti túlcsorgatni az érzelmeit a saját szórakoztatására, az esetek többségében nem kapcsolható valódi jelentőség a helyzethez.
2018. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen időszakom a legjobb (egyetlen) barátnőmmel. Bár ez kis kori barátság, mivel a szomszédomba lakott mindig.

Szóval volt egy idő amikor sose ért rám. Még a kutyám halálakor sem. Nem erőltettem a témát, néha rá írtam. Azóta már elkezdett ő is keresni, és általában találkozunk ha hazajövök


Lehet csak nagyon elfoglalt az érettségivel. Bár én eddig mindig úgy jártam, hogy az iskolai barátságok az iskolával együtt a múltba vesztek.

2018. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van ilyen, de ha ilyen hirtelen "felejtett el", akkor az ő reszéről, ez aligha volt igazi barátság.
2018. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És igen, a "másik fél" számára, aki komolyan gondolta a barátságot, naná, hogy rossz érzés.
2018. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!