Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mivan?

Yurisergey kérdése:

Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Lehet ezt nem megfelelő témához írom de lenne egy olyan problémám hogy megismertem egy lányt akivel egyre közelebb kerültem de nem meri senki feltenni azt a kérdést hogy bejövök-e nagyon sokat beszéltünk mar szinte mindent tudok róla és semmit Nem tudok kérdezni ő szinten így van vele.Le hívni beszélgetni hogy közelebbről megismerjem mindig közbe jön neki valami itt nekem az a gyanúm hogy például fél vagy hogy még van egy kis korkülönbség köztünk és furának tartaná de ezt hogyan tudom jelezni felé hogy én fontosnak tartom.

2018. jún. 17. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve ha többen vagyunk a focipályán ,(a tesoja)is ott van szokot játszani velünk és ott is kicsit csöndes beszélni beszél de nem annyit amennyit irkálunk.És most ne írja azt valaki hogy ovadások szerelme ,17éves vagyok!
2018. jún. 17. 12:03
 2/3 anonim ***** válasza:

17 évesen megtanulhatnád a netikettet.

Mekkora a korkülönbség? Ha 3 évnél több, akkor nem próbálkoznék.

Ha minden alkalommal leráz/dolga van, akkor ideje megkérdezned, hogy van-e esélyed. Ha nincs, akkor felesleges az idődet pazarold. Bár, egy kitartó udvarlás meghitt, ósdi hangulatú lehet - ez van akinek bejön.

2018. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"...hogyan tudom jelezni, hogy én fontosnak tartom." Úgy, hogy megmondod neki és randira hívod.
2018. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!