Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rászóljak a barátnőmre? Vagy...

Rászóljak a barátnőmre? Vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Egyik jó barátnőm már közel 3 éve együtt van a barátjával de borzasztóan zavaró kezd lenni, hogy minden mondatában megemlíti. Akármiről beszélünk mindig tud valamit hozzáfűzni amiben benne van a barátja is. Állandóan storyzgat róla. Ha kimegyünk a városba és netán a fiú elutazott akkor ő fél óráig telefonál vele vagy videóchatel, csókokat küld neki. Aztán elkezd üzeneteket írni. Majd áradozik, hogy mennyire hiányzik neki és, hogy mennyire szereti.

Legutóbb bementünk egy ruhásboltba. Felpróbált 3 ruhát és mindegyikhez hozzáfűzte, hogy ez biztosan tetszene a barátjának és újból kezdte a storyzgatást.

Félre ne értsétek, nem vagyok irigy. Nekem is van barátom de nincs mindegyik mondatomban benne, hogy Xy így, xy úgy.. Ha valami különleges dolog van azt elmesélem de semmi több. De ő meg állandóan pedig nem 13 éves, hogy az első szerelme legyen.

Ti mit tennétek? Nem akarom megsérteni de elég zavaró

19/l


2018. jún. 17. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en tuti, szova tennem neki. minek talalkozik veled, ha abbol fel ora minimum arrol szol, hogy o chatelget a sraccal? marhara idegesito az ilyesmi, tok gaz , hogy ezt csinalja, es le sem esik neki.
2018. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is megmondanám neki. Nem azért találkoztok,hogy a srác legyen a fő elfoglaltság.

Szépen közlöd vele az ezzel kapcsolatos aggályaidat és hozzáfűzheted,hogy akkor akarsz vele találkozni mikor kettőtökről szól a dolog. Szerintem így lenne normális.

2018. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem említsd meg neki a dolgot. Inkabb találkozzatok ritkábban, de akkor ne a barátja legyen a fő téma.
2018. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Én csak megkérdezném gyanakvó hangsúllyal, hogy miért tempózik ennyire, hogy érdeklejen téged az ő barátja.

Szerintem ez elég nyomatékos célzás lenne a problémára :D

2018. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló esetben szóvá tettem.


Értem, hogy szerelmes, ezzel nincsen baj, de engem NEM érdekel, hogy a Laci mikor-mit csinált, és nem vagyok kíváncsi a legújabb ezére, azára, továbbá ha velem találkozik, akkor NE vele beszéljen már 20-30 perceket.

2018. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!