Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Hány éves vagy?

2. Van-e a közeledben (akár szomszéd, akár ismerős a városban) barátod? Mert azt nem hiszem el, hogy 1 darab sincs.


Na jó, lehet, hogy elhiszem, mert... Sajnos átéreztem én is. Gondolom iskolába jársz, próbálj meg az osztálytársaiddal jóban lenni. Ha az megvan, akár a gép előtt is szerezhetsz barátokat. De inkább a való életben. Az se baj ha fiatalabb nálad, hidd el, jó érzés, ha az embernek van barátja. Együtt beszélgettek, játszotok, és.. milyen romantikus vagyok:D

Az iskolában ismerkedtem meg egy ugyan nálam fiatalabb, viszont aranyos gyerekkel. Egy szakkörre jártunk, és ott ismerkedtünk meg.. Tudtam, melyik utcában lakik, így néha-néha elnéztem oda, hátha ott van. És ott volt egyszer! Megtudtam a pontos címét is, megbeszéltünk találkozókat, igaz, hogy az 1. találkozó hétfőn volt, és akkor találtam rá ott az utcájában... Hát igen.


Na de mondom menjél ki a szabadba!

2018. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Írj barátokat keresek 17/L
2018. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is

Nekem is írhatsz

2018. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!