Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erzelmi zsarolas utani hasfajas?

Erzelmi zsarolas utani hasfajas?

Figyelt kérdés
8 honapot toltottem egy lelkileg serult szemelyel aki nagyon durvan zsarolt erzelmileg es tobbszor is porig alazta az onbecsulesem. kiszaladtam belole, de o dobott el magatol. hosszu, de sikerult igy inteznie. a lenyeg, hogy most a haragtol gyomorudegem van, mintha keseket szurkalnank a hasamba illetve enyhe hanyingerrel kuzdok amitol nem tudok semmire fokuszalni. mit tehetnek, h elmuljon? honapok ota tart, egyszer szunt meg mikor rairtam kesobb es bocsanatot kert, illetve vissza is akart szerezni, de tavol tartottam magam tole es kovetkezetesen leszartam a tovabbi zsarolasait es egszuntettem vele a kapcsolatot. sajnos utana ujabb zsarolassal visszatert es elbasztam, most megint kinoz a gyomorideg, mit tehetnek?
2018. júl. 4. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Először jól kakild ki magad, aztán szüntesd meg vele a kapcsolatot ismét, de ezúttal már ne táncolj vissza.
2018. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezaz, h megalazott es letiltott ujra. most lehet viccesen hangzik, de nem, ez nem hasmeneses hasfajasy azt elviselnem. ez inkabb olyan, mint mikor kezd kilyukadni a gyomrod, vagy mintha szurna belul valami. hidd el, h a hasmenes szazszor jobb ennel.
2018. júl. 4. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nehogy fekélyed legyen az idegeskedéstől, és talán kérj valami enyhe nyugtatót csak amíg elfelejted a dolgot vagy túlteszed magad rajta. (Az ilyen pszichoszomatikus gondoknál sokat tud segíteni, ha egy időre megszűnik és így nem gondolsz rá, mert amíg tart addig könnyen öngerjesztővé válhat.)
2018. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyomorideged van. Elsősorban próbálj meg ? akár külső segítséggel) teljesen eltávolodni ettől az embertől. Utána még rögtön nem leszel jobban, sőt lehetnek visszaesések, érzelmi hullámzások, sírógörcsök, de idővel enyhülnek a panaszok, ahogyan a lelked gyógyul. Kitartást, légy erős!
2018. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi, probalok. az elet megy tovabb, nemde?:D
2018. júl. 4. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!