Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hány barátotok van?

Nektek hány barátotok van?

Figyelt kérdés

Mennyi az, akivel rendszeresen tartjátok a kapcsolatot és akikben megbíztok? Valamint, mennyi ideje?


Nekem 2-3 ember van, akinek bármit elmondanék és szeretem is őket


2018. júl. 4. 22:21
1 2
 11/13 he84 ***** válasza:
Nekem jelenleg 2 barátom van, akikkel rendszeresen tartom a kapcsolatot. Mindkettőjüket a neten át ismertem meg és mindkettőjükkel taliztam már élőben többször is. Az egyik barátomat több mint 10 éve ismerem, egy hűséges, jó barát, bár az urtóbbi években néha voltak ilyen-olyan vitáink, amik mostanában megint ritkultak. Néha szoktam vele együtt sétálni, sokszor segített már nekem és én is neki, rengeteg az emlék. Eleinte éveken át csak netes kapcsolattartás volt vele, majd később taliztunk és ugyanúgy ment minden tovább azóta is. A másik barátomat nem olyan nagyon rég ismertem meg, ám még nincs 1 éve se, de már nagyjából barátok vagyunk, néha vele is talizok.
2018. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1, max. 2 :)
2018. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2 volt általános iskolai osztálytársam, azóta a gimnáziumnak is vége, most kezdjük az egyetemet, és még mindig tart a barátság. Nem találkozunk gyakran, sőt... de mindig ott vagyunk egymásnak (amire elég nagy szükségünk is van, mert elég sok minden mentünk mindannyian keresztül főleg az elmúlt 2-3 évben)

A harmadik személyt is igaz barátomnak mondom, bár őt nem ismerem még egy éve sem, de mikor volt egy műtétem, ő bement a korházba meglátogatni, pedig alig ismert, próbálta oldani a hangulatom.

2018. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!