Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A gyakorin nincsenek normális...

A gyakorin nincsenek normális emberek akikel lehet beszélni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat íeogattam egy gyakorissal, de sajnos elbactam, mert nem tudtam neki sokáig visszaírnim. Gondolom ő meg azt hitte, hogy már nem érdekel. Azóta is hiányzik egy ilyen ember, akinek leírhatom úgy a dolgaimat, hogy nem kell a szemébe néznem, és tanácsokkal lát el. Esetleg fordítva.
2018. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
#11 és most miért nem írsz neki? Lehet örülne neked.
2018. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vannak, szerintem a többséggel egész jól el lehet beszélgetni. De életre szóló barátságot nem várnék innen, azt személyesen is nehéz találni.
2018. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Velem lehet. Tele vagyok privát üzenetekkel, bárkit meghallgatok, ha tudok segíteni, akár itt is, nemcsak privátban. Ha mindig visszaírnak nekem, nem lehetek rossz beszélgetőpartner.
2018. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nincsenek. csak nyavajgók vannak, akik itt siránkoznak hogy nincsenek barátaiak és de jó volna valakivel chatelni aztán ha írok nekik 3 levél után nem válaszolnak:D azóta úgy vagyok vele hogy inkább trollkodok az ilyen kérdésekhez.
2018. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én bevallom őszintén nem is értem mit akartok itt. Ha barátok kellenek az neten nem fog születni mert nincs közös ügy/hobbi/bármi ami összekötne. Csak az üres beszélgetések vannak, a hol laksz, mit csinálsz, láttad e a vb meccset. De ez egy idő után mindenkinek unalmas. Tehát olyan kéne, hogy hasonló korúak, akik mondjuk egy városban laknak találkozniuk és választaniuk kéne egy közös hobbit. Pl. bowling, billiárd, stb. És az már valami. Ott csinálsz is valamit meg beszélgetsz is.
2018. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!