Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bejelöljem? Van értelme?

Bejelöljem? Van értelme?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy koncerten, mellettem állt egy lány. Jól érezte magát, ahogy én is, többször össze is néztünk. Elsőre amikor megláttam, nagyon szimpatikus volt, nem bírom kiverni a fejemből. Hosszas keresgélés után megtaláltam a facen. Viszont ő sokkal "népszerűbb", mint én, közel 200 like van a képein.. Nekem meg sajnos nincs annyi önbizalmam, hogy egy ilyen lány szóbaállna velem. Szerintetek?
2018. júl. 8. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be, nem a like-ok száma dönti el, hogy bejössz-e neki :)
2018. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyre ment a kérdésed... A "Humor" kategóriát az "Egyéb kérdések"-en elül fogod megtalálni.
2018. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem veszíthetsz vele. Jelöld be bátran, rá is írhatsz szerintem. És lesz ami lesz :) ha nem akar tőled semmit azt úgyis tudni fogod. De az is lehet hogy összejön :) szóval veszíteni valód nincs, hajrá :D
2018. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nevetseges! Likeok száma! Istenem nem latjatok hogy ez nullaval egyenlo? :DDD

Most legalabb ertem miert is okoz ez depit a face meg az insta... hjajj gyerekek ti egy illuzio miatt feszengtek...

2018. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be. Ha visszajelöl, már sínen vagy.
2018. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmit nem számítanak a likeok összes Facebook, Insta bájgunár ember képein több száz like van, nem az dönti el hogy ki mennyit ér.
2018. júl. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!