Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tarthatnám fenn ezt a...

Hogyan tarthatnám fenn ezt a barátságot?

Figyelt kérdés
Egy napközis táborba vittem naponta a gyermekemet, ahol szerzett magának egy barátot. Én is nagyon jóba lettem az édesanyjával. Rengeteget beszélgettünk, amíg a gyerekek játszottak. Úgy érzem én is barátra leltem benne. Még a nyáron találkozunk párszor, de szeptembertől kevesebb lesz az időnk, beindul a suli stb.
2018. júl. 8. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A legközelebbi találkozás alkalmával cseréljetek telefonszámot - ha ez eddig még nem történt volna meg, a találkozást pedig minél inkább használd ki arra, hogy "felejthetetlenné" tudd tenni a számára, hogy jól érezze magát a társaságodban. Aztán vesd fel neki, hogy szívesen találkoznál vele a későbbiekben is, és szeretnéd fenntartani vele ezt a jó ismeretséget / barátságot. Menjetek majd át egymáshoz / együtt valahová majd "év közben" is, amikor az időtök úgy engedi majd az elfoglaltságok mellett.
2018. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy-egy hétvégén találkoztok valamelyikőtöknél, közben a gyerekek mondjuk házit írnak együtt, vagy néha beültök egy kávéra valahova.
2018. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Múlt héten voltunk nyaralni és szedtem neki levendulát egy levendulaföldön. Két hét múlva fogunk találkozni. Odaadhatom neki a csokrot? Ugye a levendula száraz virág is...
2018. júl. 9. 09:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy varrjak neki hozzá illatzsákot? Hogy, ha szeretné, bele tudja tenni...
2018. júl. 9. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, vagy csinálj belőle levendula buzogányt :)
2018. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a barátkozással?
2020. okt. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!