Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet az ilyen fiatal...

Hogyan lehet az ilyen fiatal lányokat "leállítani"?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, szorongással meg hasonlókkal járok pszichológushoz már egy ideje. Nincs sok barátom, nehézkes a beszélgetés, ezen próbálok változtatni.


Tumblr-ön rendszerint megtalálnak a 13-14 éves lányok, akik a saját problémáikat látják az enyémekben és ezért beszélgetni szeretnének velem. Ami tök jó, meg tök aranyosak, én pedig egy nagyon segítőkész és jószívű ember vagyok, de nem vagyok pszichológus és a lelki szemetesláda pozícióból is szeretnék kitörni, éppen ezért járok pszichológushoz. Viszont az ilyen lányok 95%-a nem beszélgetni akar, csak beszélni. Elmesélni, hogy mi a problémája. Amit szívesen elolvasok, de nem tudok érdemben segíteni, mert mint említettem, nem vagyok szakember, sőt, én is ugyanezekkel a problémákkal küzdök és bár tény, hogy jó néha hasonlóakkal megvitatni az érzéseket, de sokan mintha egy betanult élettörténeti szöveget írnának le és már kezdek kicsit kiégni ettől, számomra nem ez a barátkozás. És főleg, mivel alapból nem bírok egyszerre sok emberrel kapcsolatot tartani, még nehezebb az olyanokkal, akiket csak elviselek, de nem tudok megkedvelni.


Hogyan mondhatnám meg finoman és kedvesen egy olyan (leggyakrabban szuicid) fiatal lánynak azt, hogy nem akarom hallgatni a problémáit, mert van sajátom és ebből így nem lesz barátság, csak egy ingyenes képzetlen pszichológus (tehát én) tart neki terápiás üléseket, amikkel egyikünk sem megy semmire?


2018. júl. 12. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
már bocs de azon a gány oldalon ez megy, és csak azok használják akiknek valami nincs rendben a fejükkel. szóval igen, meg fognak keresgélni, amíg használod. vagy beletörődsz, vagy lejössz arról a fosról, vagy elküldöd őket oda ahonnan jöttek.
2018. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazából csak az zavar, hogy még segíteni sem lehet a legtöbb lányon... tehát hiába adok nekik tanácsot, ami nekem segített, mindenre van kifogásuk vagy pedig mindent elutasítanak én pedig nem tudok többet tenni.
2018. júl. 12. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha éppen nincs kedvem beszélgetni a kocsmában, akkor nem megyek be a kocsmába. Kb. ennyi a lényeg, minden körcelék nélkül.
2018. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolgass nekik csak néhány naponta ha kedved van.
2018. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Bejössz nekik és pasizni akarnak. Képzelheted, hogy mennyire sajnállak.
2018. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állítsd be úgy hogy idegenek ne tudjanak neked üzenetet írni
2018. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!