Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi volt életed legmélyebb...

Mi volt életed legmélyebb pontja? Ki segített neked ebben továbblépni?

Figyelt kérdés
Mit éreztél ilyenkor? Azzal aki segített milyen szinten változott meg a kapcsolatotok?

2018. júl. 12. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Munanelkuliseg nyakoncsapva egy kis onutalattal es alkoholizmussal. Nem segitett senki kimaszni belole, egyszeruen meguntam es valtoztattam.
2018. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem a legmélyebb pont az az volt,amikor minden egyszerre összejött. Részleteket nem szeretnék írni. Egy nálam pár évvel idősebb lány segített. A kapcsolatunk eléggé megváltozott. Közelebb kerültünk egymáshoz. Tudom, hogy ha valami olyan van, amit a velem egykorú barátaimmal nem szeretnék megosztani, mert esetleg nem tudnának segíteni, azt vele megbeszélhetem. Persze, én is bármit megtennék érte szívesen. Nem akarom lelki szemetesládának használni.
2018. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

2013 nyara, pár hónapon belül vesztettem el a számomra legfontosabb 3 dolgot.

15 év után elhagyott a párom.

Fel kellett adnom anyagi kényszer miatt a függetlenségemet, bár találtam munkahelyet, ám 20 év szabadúszás után eléggé sokkoló volt, különösen, hogy hatalmidrámás típusú főnök volt.

Szintén anyagiak miatt fel kellett adni az imádott autómat is.


Számomra ez a 3 dolog volt, ami az élet színejava, savaborsa, párkapcsolat, Porsche, szabad élet.

Amikor a nagybetűs kihúzza alólad az szar.


Aki pedig segített az egy saját magát nagyon jóságos igazbarátnak mutató "barát" volt, aki utóbb kiderült, hogy a legyengült állapotom miatt tapadt rám, hogy kiélje a nárcisztikus kis játszmáit és istenítsem, hálálkodjak. Mihelyst kicsit jobban lettem, átment arrogáns scheggfejbe, egy semmitmondó hülyeségen behisztizett és letiltott a facen is. Mint egy idióta. Na azóta én sem vagyok rá kíváncsi.

Az elmúlt 5 évem a hullámvasutazásról szól, de teljesen még nem találtam magamra. Inkább bánom nagyon az önszopatást hogy hagytam elmenni egy olyan autót, aminek a márkájából egy korábbi példány az életemet mentette meg egy balesetben. Az utsó ilyen kocsimat elcseréltem egy jónak tűnőre, aztán az is szar lett, majd tovább cseréltem, ami mégnagyobb szoppantás. Na emiatt utálom magam.

2018. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alkoholista és mentális beteg szülőpárosom van/volt. Suli befejeztével nem találtam munkát (pont akkor volt nagy hiány)és az alkesz anyám terrorizált megalázott folyamatosan, ráadásul rossz körülmények között is éltünk. Egy férfi segített munkát találni. Sajnos nem beszélek vele,mert többet szeretett volna, én sokaltam a korkülönbséget. (16év) pedig hálás vagyok neki nagyon
2018. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Most is a gödör alján vagyok, nagyon durva történet van mögöttem, annyira, hogy még egy forgatókönyvíró se tudna ennyire elkeserítő és elcseseztt sztorit írni. Sajnos szinte senkire sem számíthatok, próbálok saját magamon segíteni, de a legnagyobb igyekezet ellenére se történik javulás. Soha nem adom fel, de kezdek belefáradni.
2018. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nincs erőm leírni.

épp kezdem felejteni.

a higgadtság és pár érzelmi támasz volt aki segített.

2018. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghaltam az intenzív osztályon, az nem volt épp túl vidám. De visszahoztak, felépültem, most már jól vagyok. Édesanyám segített ezt feldolgozni, örökké hálás leszek Neki ezért (is).
2018. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most az emberiseget tojod le vagy csak azokat, akiket szeretsz?
2018. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legmélyeb az volt,amikor rájöttem,hogy egyes emberek milyenek. Mindig nagyon zárt ruhákat vettem fel,kivéve egyszer a nagy melegbe. Felvettem egy lengébb egyberuhát. Erre pár okos férfi megerőszakolt ,mert hát miért ne végül is csak egy 16 éves lány voltam,illetve egy játékbaba..mi más lehetnék. Ezt követte a feljelentés,de megúszták. Depressziós lettem,meg akartam magam ölni,egy évig nem jöttem ki a házból. A szüleim akartak segíteni de nem tudtak. Végűl összeűltek a barátaimmal,és eggyütt segítettek. Ugy éreztem végre valakik akik tekintettel vannak rám,és figyelnek rám. Meg megbíztam bennüm. Melletem voltak jóba roszba. Igy sikerűlt kimászni ebből
2018. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lényegében az egész fiatal / tini korszakomat (12 éves kortól, akkor vesztettem el az édesanyámat) eléggé meghatározta az érzelmi instabilitás, és sokszor tényleg nagyon sötét és fájdalmas mélységekig fejlődött. A legrosszabb talán az elmúlt nyáron volt, a szakkifejezést nem tudom arra az állapotra, de talán a pszichózissal tudnám a leginkább leírni. Generalizált szorongás, pánikrohamok, minden nap órákig sírtam, egybefüggően 2-3 óránál sosem aludtam többet, de hiába voltam ébren, sokszor órákig szó szerint képtelen voltam kikelni az ágyból. Konkrét oka ennek amúgy nem volt, csak alapvetően a depresszió plusz egy stresszesebb élethelyzet, és így belobbant az egész. Nagyon meglepő volt egyébként, hogy olyan családtag segített rengeteget, akit bár kedveltem, de sosem gondoltam volna, hogy ennyire odafigyelne rám egy ilyen helyzetben. Sokan viszont képtelenek voltak felfogni a közvetlen környezetemben, hogy ez milyen súlyos (egyébként nem vártam el, meg abszolút megértem). Szerencsére éreztem, hogy mi kell, hogy túl tudjak lendülni rajta (az, hogy induljon újra az egyetem, legyek lefoglalva, költözzek vissza Pestre, stb.), és az első löketet tényleg ez adta meg. Pszichológushoz is mentem pár alkalommal. Viszont ilyenkor a legnagyobb munkát szerintem neked kell elvégezned. Én próbáltam realizálni az egészet, mert ebben az állapotban nekem nagyon elrugaszkodott gondolataim voltak(bármihez hozzáérek összeomlik körülöttem, vagy valakiben súlyos kárt okoz), és ezeket kellett lépésről lépésre megértetnem magammal, hogy ez a fejemben létezik, de igazából nincs így. Mindig egyre hamarabb próbáltam észrevenni, ha elkezdtem így gondolkodni, és leállítottam magam. Szóval nekem ez, plusz az aktivitás, a tevékenységek segítettek a legtöbbet, meg az a néhány ember, aki türelmesen végighallgatta a baromságaimat.
2018. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!