Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet egy barátság komolytalan...

Lehet egy barátság komolytalan? Vagy minek nevezzem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy ellenkező nemű egyén az életemben. Barátságnak indult a kapcsolatunk, egy ideig nagyon jól elvoltunk. Majd én kezdtem máshogy nézni rá, ő nem viszonozta az érzéseimet annak ellenére, hogy ő sem teljesen barátként tekintett rám. Azóta kisebb-nagyobb szüneteket tartottunk, most pedig olyan komolytalannak érzem a kapcsolatunkat. Hülyeségeken, gyerekes dolgokon veszekedünk, ez szinte mindennapos. Megsértődik, vagy én sértődök meg. Nem arról van szó, hogy nem érdekel, mi van a másikkal. Engem érdekel, és ő is keres elég sokszor, ha én ignorálom. Csak öljük egymást folyton. Régen teljesen más volt a kapcsolatunk, szinte soha nem veszekedtünk. Mi lehet az oka? Hogy lehetne ebből kimászni?
2018. júl. 15. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a "jó" a férfi-nő barátságokban. :DD
2018. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert még 1x sem vettétek a fáradságot, hogy őszintén beszéljetek egymással.
2018. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én megtettem, de mindig csak terelt, az volt a válasz, hogy ő nem tudja mit szeretne. Aztán hónapok múlva tisztázta.
2018. júl. 15. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a lányok már csak ilyenek... ha csak barátként tekintesz rájuk, akkor bepöccennek, piszkálja a büszkeségüket, és hisztizni kezdenek... persze aztán semmit nem akarnak tőled, de azt elvárják, hogy legyél oda értük.

Ha pedig odavagy értük, akkor azért hisztiznek, mert nekik az úgy már sok, meg teher, meg ők mással szeretnének ismerkedni, ti meg csak barátok vagytok...

Összejönni nem akarnak veled, de azt meg nem viselik el, ha mással foglalkozol.

Ebből úgy lehet kimászni, hogy megkeresed a tökeidet, és megmondod a csajnak, hogy na most akkor leültök és tisztázzátok a dolgaitokat. Döntse el, hogy mit akar tőled, meg mit nem. Persze ez rád is vonatkozik. Ha össze akartok jönni, akkor hajrá, ha meg nem, akkor vagy tanuljatok meg normálisan, haverokként viselkedni, vagy hagyjátok egymást a fenébe.

Az nem barátság, ha reggeltől estig ölitek egymást meg hisztiztek. Még egy ilyen fiú-lány kapcsolatban is gáz. Totál működésképtelen. Ne erőltessétek, ami nem megy.

2018. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Te többet akarsz barátságnál és azt írod, hogy ő sem teljesen "csak" barátkent tekint rád. Az ilyesmiből, szoktak adódni ilyen bonyodalmak.
2018. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!