Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy ne bántsam...

Mit csináljak, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel nagyon jóba vagyok, és elhívott magukhoz nyársalni,fürdeni stb..ez mind szép és jó csak ott lesznek az ő haveri társasága,szulei. És én nem akarok menni,mert félek vagy nemtudom fuh.

Félek,hogy kinéznek,mert duci vagyok, és istenem ezt a szar önbizalomhiányt..Nem akarom megbántani mit tegyek?


2018. aug. 6. 21:06
1 2
 1/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
Menj el, mert így nem lehet élni, hogy "Nem megyek sehova, mert "duci" vagyok."
2018. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Megírtam neki az őszintét,de ő csak annyit írt,hogy hülye vagyok és hogy pakoljak össze holnapra,mert megyek hozzájuk.(holnap talizunk)

De én esküszöm fuh olyan egy idiota vagyok

2018. aug. 6. 21:20
 3/13 anonim válasza:
Beszélj vele őszintén arról, amit érzel. Biztosan meg fogja érteni, vagy lelket önt beléd ahhoz hogy megváltozzon a véleményed. Hány éves vagy amúgy?
2018. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem az van,hogy nem megyrk el sehová mert elszoktam járogatni ide oda csak ez nekem más
2018. aug. 6. 21:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszintén? 17
2018. aug. 6. 21:22
 6/13 anonim válasza:
Vetkozd le a gatlasaid, en is 17 vagyok 90kilo korul van a sulyom, (igyekszem tenni ellene)es en is hagytam mar ki bulit emiatt,megbantam. Szerintem menj el.
2018. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én olyan 73 vagyok 156 centivel😓 Évek óta próbálok lefogyni,de valahogy ez nekem nem megy.

Tudom,hogy megfogom bánni,de most ezt érszem úgymond jó döntésnek pedig nem azxd

2018. aug. 6. 21:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj én is annyiszor csináltam ilyet, duci voltam ráadásul arcra sem valami kellemes és annyiszor elbújtam minden lehetőség elől, csak hogy ne lássanak és ne lássam, ahogy rám néznek, de amióta magamnak mondok nemet és nem másoknak egyszer sem tapasztaltam, hogy bárkit is érdekelne igazából, hogy hogy nézek ki. Mindenki a klassz csajokat bírja, mindenki a vicces/kedves/jófej lányokkal akar bulizni vagy bármit csinálni, nem a legcsinosabb szépségkirálynőkkel. Ne félj, ott lesz veled a barátnőd is és hidd el, hogy senkit sem fog érdekelni a súlyod, csak legyél nyitott mások felé, hogy lássák milyen klassz vagy és hamar meg tudjanak kedvelni, nem lesz gond.
2018. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mármint azt érzed jó döntésnek, hogy elmész, pedig nem az?


Annyit tudok mondani, ha ez egy picit megnyugtat, hogy nekem is számtalanszor volt ilyesmi helyzet az életemben (bár egyéb okokból), hogy valahova elhívtak barátnőim, amitől tartottam, féltem mit gondolnak majd ott rólam az emberek, féltem, hogy feszült leszek, kínos lesz, béna leszek stb. Aztán meg elmentem, és soha nem lett belőle semmi katasztrófa. Volt, hogy kifejezetten jól sikerült, el is felejtettem idő közben, amiken szorongtam. Volt, hogy nem volt egy hiperszuper jó élmény, kicsit feszélyezett maradtam, nem tudtam teljesen feloldódni, de sosem néztek ki/beszéltek ki, nem csúfoltak stb, semmi ilyen nem fordult elő, amitől tartottam. Ezeket mind túlgondoljuk és túlkomplikáljuk. Megérte elmenni mindre, hogy szerezzek pár jó élményt és megtanuljak alkalmazkodni a társasághoz :)

2018. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem,hogy megyek. Igazatok van! Köszönöm skacok
2018. aug. 7. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!