Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne újra felkeresni?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon aranyos kedves lány akivel nagyon jóban voltam nagyon közeli barátságot ápoltunk egymással , és ez megszakadt sajnos egy harmadik személy közbenjárása miatt (is) mert persze gondolom az ő döntése is volt hogy nem akar már velem kapcsolatot tartani . Nos ennek már három éve és nekem nagyon hiányzik ez a lány mint barát és nagyon szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot viszont félek hogy milyen lesz a fogadtatás. Szerintetek, hagyjam vagy keressem fel újra?

2018. aug. 9. 18:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
2018. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ömmmm , én kezdem elveszteni a fonalat , én nem hackelni akarok csak írni neki nem tudom használja e azt a fiokját amin írni fogok de remélem hogy nem csinált másikat . Amúgy hogy jön ide a gyakori? nem itt fogok neki írni . vagy mi?teljesen elvesztettem a fonalat .
2018. aug. 9. 20:06
 13/27 anonim ***** válasza:

12 Az sosem árt, ha egy fazon elveszti a fonalat:DD


Sokkal többet érsz, ha felhívod, mert akkor tudja, hogy te vagy, mint emailezgetsz:D Legfeljebb udvariasan leteszi a telefont.


A filmet meg azért toltam, hogy nézd meg, mindig tanul az ember valamit,sose tudhatod, nem uj dolgot fogsz-e találni rajta és a számítástechnika fejlődik:)

2018. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A telefonos hívás sajnos nem kivitelezhető mert már megváltozott a száma :/
2018. aug. 9. 20:17
 15/27 anonim ***** válasza:
14 óh, hát akkor hogy akarod igazolni magad neki? egy egyszerű regről bárki irkálhat.És tudod a mai világban nem árt az óvatosság. Lásd a filmet.
2018. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Emailrol irok neki szoval nem fog szervkereskedonek nezni na
2018. aug. 9. 20:25
 17/27 anonim ***** válasza:
16 Emailről bárki, bármilyen nevű egyednek kiadhatja magát . Ezt senki nem fogja komolyan venni.
2018. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Beszelgettunk mar ezen az emailen es van is kint profilekepem . Tudni fogja ki vagyok
2018. aug. 9. 20:50
 19/27 anonim ***** válasza:
18 biztos, hogy használja azt az emailt?
2018. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
hát mivel 3 éve nem beszéltünk .. ötletem sincs. kiderül ha elküldöm . vagy azért nem ír vissza mert nem használja ezt az emailjét vagy pedig leszar :D
2018. aug. 9. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!