Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne újra felkeresni?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon aranyos kedves lány akivel nagyon jóban voltam nagyon közeli barátságot ápoltunk egymással , és ez megszakadt sajnos egy harmadik személy közbenjárása miatt (is) mert persze gondolom az ő döntése is volt hogy nem akar már velem kapcsolatot tartani . Nos ennek már három éve és nekem nagyon hiányzik ez a lány mint barát és nagyon szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot viszont félek hogy milyen lesz a fogadtatás. Szerintetek, hagyjam vagy keressem fel újra?

2018. aug. 9. 18:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem hinném! Valószinü,hogy már fogalma sincs mi a jelszava.Szóval nem használja.
2018. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

20


*hát mivel 3 éve nem beszéltünk .. ötletem sincs. kiderül ha elküldöm . vagy azért nem ír vissza mert nem használja ezt az emailjét vagy pedig leszar :D


Nem hinném, hogy használja, 3 év sok idő, bár van amikor egy pillanat, de nem tegnap volt.

Mit akarsz tőle?

2018. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Csak tudni rola hogy mi van vele meg hogy hogy van . Mindegy . Veszteni valom ugy sincs . Elkuldom
2018. aug. 9. 23:16
 24/27 anonim ***** válasza:

Most beszéltem egy csajjal akivel 1 éve irogattunk itt egymásnak gyk-n. Ö már nem tudja a gyk-s jelszavát!

Szerencsére volt más elérhetösége...

2018. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

*Csak tudni rola hogy mi van vele meg hogy hogy van


Hát aki tudni akarja, hogy hogy van a másik, az megemeli a telefont.


Aki meg kamuzik, az inkább választja a mailezést, mert ha nem ezt választaná, akkor bukna, és egybúl kiderülne a turpisság.


Ennyit az egész kérdéskédről.


Remélem elég türelmes voltam, de erre a lépésedre voltam kíváncsi:D

2018. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Tesó. Fogd mar fel konyorgom hogy a száma MEGVÁLTOZOTT és nem tudom felhivni . Mert regebben mar probaltam .
2018. aug. 9. 23:32
 27/27 A kérdező kommentje:
#24 . Ez tök jó . Remelem en inspiraltalak :Dd
2018. aug. 9. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!