Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszélhetnék haverommal...

Hogyan beszélhetnék haverommal a szégyellőségéről?

Figyelt kérdés

Szóval bármikor, amikor pl mosdóba megyünk, akkor mindig fülkébe megy. Ezzel nincs is gond. Múltkor viszont mindkét fülke foglalt volt amikor bementünk a mosdóba, én beálltam az egyik szélső piszoárhoz, ő pedig inkább visszafordult az ajtóból, holott mondta, amikor megemlítettem, hogy elmegyek mosdóba, hogy neki is kell már pisilnie. Miután én végeztem nem ment vissza, azt mondta, hogy elmúlt. Viszont hazafelé a kocsiban már látszott, hogy nagyon szorítja...


Egyszer rákérdeztem nála, miért megy mindig fülkébe, azt mondta azért, mert nem hord alsógatyát és megtörli, hogy ne látszódjon a farmerján folt... ezzel csak az a bibi, hogy volt már, hogy elmentünk valahová, pl ruhát venni, és mondta h adjak be neki egy másik farmert, akkor kinyitotta kicsit az ajtót és láttam h van alsó rajta.


Szeretnék segíteni neki, mert tudom milyen rossz, ha nem tud piszoárba vizelni az ember, sokáig nekem is volt ilyen problémám.


Viszont nem tudom hogy hozhatnám fel neki ezt a témát anélkül, hogy furcsa lenne, nem akarok előtte melegnek tűnni, eléggé homofób beállítottságú...


Köszönöm előre is a segítséget, tippeket.



2018. szept. 5. 15:58
1 2
 11/11 tumazewu válasza:
Az is ehetséges, hogy egyáltalán nem tud állva pisilni. Ritka de nem példa nélkül álló
2018. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!