Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vsgyok ilyen iroigy a...

Miért vsgyok ilyen iroigy a barátnőmre? 18/L

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy még sosem volt barátom, régebben önértékelesi problémáim voltak, és most mindennél jobban szeretném, hogy vki tényleg szerelmes legyen belém. Legjobb barátnőmnek 2 hónapja van vkije, és nagyon szenvedélyes a kapcsolatuk, hihetetlenül illenek egymáshoz. És pedig csak hallgatom, ahogy nekem mesél a pasijával töltött időről, hogy mit csináltak, meg ilyesmi. Ezután olyan érzés fog el, nem is tudom meghatározni, irigység, magány, szomorúság... Tehát először lelmesen megdumáljuk az ilyesféle dolgokat, aztán kicsit belegondolok a dologba, hogy na velem mikor fog vki hasonlót csinálni, meg így szeretni, mjnt ők egymást

És félreértés ne essék, egyátalán nem beszél barátnőm túl sokat a kapcsolatáról, másról szokthnk leginkább dumálni

És a barátjának a személyevel sincs baj, nem őt szeretném megszerezni, tehát nem féltékenység

És a legjobb barátnőm a legkitartóbb ember mellettem az életben anyukámon kívül, tehát nem építem le vagy vmi



2018. szept. 9. 23:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom, hogy pár helyen elírtam
2018. szept. 9. 23:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, amit érzel.


Szeretnéd te is megtapasztalni azt az érzést, amit ő.

Valójában nem rá, hanem a kapcsolatukra, az érzéseikre vagy irigy. :)


Reméljük minél előbb te is hasonlókat élsz át!

2018. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös, ne gondolj magadról semmi rosszat, ki ne vágyna arra, hogy szeressék?

Ha pedig már sikerült az önbizalmadat is visszaszerezni, akkor mi tart vissza, hogy te is elkezdj ismerkedni, és ugyanilyen boldog lehess? :)

2018. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!