Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok mérges a...

Jogosan vagyok mérges a barátnőmre, amiért nem hajlandó anyukámat magával hozni amikor meglátogat?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom 1 hónapot, tavaly is itt voltam 3 hónapot babysitter. Most engedélyt kaptam, hogy legyenek vendégeim amíg a család távol van és már korábban megbeszéltem 2 barátnőmmel, hogy ha így alakul akkor anyukammal együtt látogassanak meg. Autóval jönnének mert nincs reptér a közelben és helyben is könnyebb autóval mozogni, kb 600km valamint anyukám egyedül nem nagyon tudna repülőre ülni plusz sokkal drágább is. Most, hogy jeleztem az alkalmat bejelentette a sofőr barátnőm, hogy nem hozza el anyukám, felejtsem el, mert nem azért mentem külföldre, hogy utana kihozza anyám. Kb 4 napról lenne szó és nem értem mi jött rá, mert anyukám rendes, normális. Nagyon felhúztam magam rajtuk és megmondtam, hogy köszi de akkor ők se jöjjenek mert ez csúnya dolog, mivel meg lett beszelve és anyukám nagyon boldog és lelkes volt, hogy jöhet.

Nagyon elkeseredtem mert szerintem nem barátnő az ilyen.

Amúgy nem vagyok egy nagy bulis városban, nem Ibiza vagy Las Vegas ez csak egy kisebb olasz város szóval nem tudom miért akar ennyire önállósodni...

24N


2018. júl. 17. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Jogosan.
2018. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Most komolyan nem érted?

Te elmennél nyáron egy bulis hosszú hétvégére szórakozni, pasizni, bulizni, akármi úgy, hogy ott van anyád?

2018. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De szó sincsen bulis hétvégéről ahogy írtam, csak egy rövid kirándulásról. Itt nem nagyon van olyan hely ahol bulizni lehetne, inni párat pedig anyukám is tud velünk.
2018. júl. 18. 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha így volt megbeszélve, akkor suttyóság és jogosan vagy kiakadva a "barátnődre".
2018. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
83%

Korábban megbeszéltétek, miért nem akkor reklamált? Jogos a felháborodásod.

Inkább menjen Anyukád egyedül busszal..

2018. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan jutott eszedbe anyádat a barátnőid nyakába varrni?

Én anyaként mondom, hogy eszembe sem jutna nyomulni ilyen helyzetben.

Az alapötleted volt gáz. Nagyon.

Együtt borozni...röhej.

2018. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!