Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretnék senkit megbántan...

Nem szeretnék senkit megbántani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori holnap lesu a egy nagyon jó barátomnak születésnapi bulija, és engem is meghívtak. Viszont az elmúlt időben nagyon nem vagyok jól (lelkileg) és semmi kedvem sincsen most iszogatni meg beszélgetni és mosolyogni miközben ez csak egy álarc. Tudom ilyenkor próbáljak ellazulni meg elfelejteni a rossz dolgokat de nem megy. Voltam már ilyen helyzetben és akkor is úgy voltam vele hogy akkor félre teszek mindent és a pozitív dolgokra koncentrálok, de nem jött össze. Egy esküvőn voltam és nagyon szarul sült el az egész és még rokonommal is összevesztem emiatt. Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, mert nagyon szeretem a szülinapos illetőt és iszonyat közel áll hozzám de ünneprontó meg nem szeretnék lenni, és jól esne neki ha elmennék én is.

2018. szept. 14. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Menj el

Légy őszinte(= nem viselsz állarcot)


Habár ha már elmész akkor annyira erőltesd meg magadat h nem csak beülsz a szobába és kussban árasztod a sötét felhőket, mert akkor tényleg kár elmenni egyáltalán


Esetleg kérdezd meg a Barátod

2018. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Írod, hogy nagyon jó barátod az ünnepelt és nagyon közel áll hozzád. Ezért is hívott meg a születésnapjára. Ezek alapján illetlenül viselkednél, ha nem mennél el.

Ha azért vagy szomorú, mert néhány napja hunyt el egy családtagod, akkor ne menj. Viszont, ha azért szomorkodsz, mert 3 hónapja elhagyott a szerelmed, akkor épp azért menj el, bút felejteni (a felsorolt esetek - példák).

2018. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki őszintén amit itt most leírtál, és ha igazán a barátod, megérti. Viszont mindenképp ígérd meg neki, és tartsd is be, hogy bepótoljátok a közeljövőben. Ha meg extra igazi jóbarát, akkor nemhogy megérti, de próbál segíteni is neked egy pár jó szóval.
2018. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak ne igyál. Nálam a pia csak rátesz egy lapáttal, jobban előhozza a depit, józanul meg magamra tudok erőltetni egy kis jókedvet.. :)
2018. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Beszélj a barátoddal őszintén.


"Ne haragudj, nagyon magam alatt vagyok, és nem akarom hogy miattam legyen lehangoltabb a buli. Egy kicsit magányra van most szükségem, otthon, de majd megünnepelhetjük ketten, lazábban"

2018. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!