Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor mit akarhat?

Most akkor mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy éve ismerjük egymást, személyes 2-szer találkoztunk koncerten. Egy jó ideje folyamatosan beszélünk facen, de történt egy különös dolog egy hónapja. Csinált egy kamu profilt(tudtam hogy ő az, de nem akartam ez miatt vitatkozni) és olyanokat kérdezett, hogy van-e barátnőm, és tetszik - e valaki meg hasonlók. Aztán letiltottam. Viszont nekem bejön. De egy srácnak puszit meg szivecskét küldözget, én meg már nem akarok naiv lenni. Egy nap nem írtam neki vissza, gondoltam inkább elfelejtem és nem élem bele magam. De folyamatosan küldte az üzeneteket annak ellenére, hogy nem írtam vissza. Majd mondtam, hogy nincs kedvem beszélni, erre mondta hogy ne haragudjak nem szeretett volna zavarni. Mit akarhat? Kicsit lelkiismeretfurdalásom is van..
2018. szept. 18. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
beteg egy kicsit
2018. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki kamuprofilokat gyárt, arról írogat az önmaga egy jellemtelen ember. Volt/van/lesz. Egyenes ember sosem gyárt kamuprofilokat, hanem azon keresztül is vállalja mint egy önmagát.
2018. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Basszus, ültök a gép előtt, a seggeteket nem vagytok képesek felemelni!!! Egy év alatt 2x láttad, mégis mit remélsz??? Erről szól az élet szerintetek?
2018. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!